מתנות עם הדפסה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 20/11/15

זה כיף להעניק מתנות לאנשים שאוהבים ולראות אותם שמחים לקבל את האהבה הזאת מאיתנו. הכי כיף לעצב מתנה אישית ומקורית שלאף אחד אחר אין, אבל הבחירה במוצר אות אנו רוצים לעצב יחד עם בחירה של העיצוב עצמו מצריכה כמה שלבים עיקריים על מנת שהמתנה תמצא חן בעיני המקבל ותהיה הכי יפה שניתן.


שלב 1- על מה מדפיסים? אפשר לבצע הדפסה על מוצרים שונים כמו חולצות, כובעים, לוח שנה או ספל לשתייה חמה. בחרו במוצר שנראה לכם הכי פרקטי עבור מקבל המתנה על מנת שיבצע שימוש במתנה ושהיא לא "תשכב" בארון ללא כל תועלת אמיתית.

שלב 2 – טיוטא של העיצוב – הכינו את העיצוב עבור הדפסה על גבי המוצר שבחרתם. וודאו כי יש לכם רעיון מקורי ושהוא מתאים לאותו מוצר מבחינת הגודל והכיתוב גם יחד.

שלב 3 – התייעצות לגבי העיצוב – נסו לקבל עוד רעיונות להפוך את העיצוב לכמה שיותר מעניין. כאשר מבצעים הדפסה על מוצרים ניתן לבטא כמעט כל רעיון אפשרי וצריך רק לוודא כי הרעיון שאתם בחרתם אכן יהיה לטעמו של האדם שעבורו אתם מעצבים את המוצר במתנה.

שלב 4 – הכינו את העיצוב שלכם וגשו אל אותן חנויות שמבצעות הדפסה על גבי מוצרים. בצעו פינישים הכרחיים על מנת שההדפסה תהיה הכי יפה שניתן, אם קיים שם גרפיקאי היעזרו ביכולות המקצועיות שלו על מנת לראות אם ניתן ליפות את העיצוב עוד יותר. בסופו ש דבר צריכה להתקבל הדפסה ברורה ואיכותית אשר תיוותר על המוצר המודפס לאורך זמן רב של שימוש.

שלב 5  - עטפו את המתנה היצירתית שלכם בעטיפה מעניינת גם כן כדי שיהיה כיף לפתוח את האריזה ולגלות את ההפתעה המושקעת עליה עבדתם זמן רב מראש.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47478.aspx