התפתחות אישית, איך להתקדם אל האושר? באיזה דרך ללכת, איך להיות מאושר? הדרך הקצרה ביותר, הדרך המהירה ביותר, איך להתקדם בחיים? איך להתפתח רוחנית?
נכתב על ידי: אימון אישי / אליעד כהן - EIP.co.il
תאריך: 21/12/15

התפתחות אישית,איך להתקדם אל האושר? באיזה דרך ללכת, איך להיות מאושר? הדרך הקצרה ביותר, הדרךהמהירה ביותר, איך להתקדם בחיים? איך להתפתח רוחנית?

ש: שאלה בשלבההתפתחות של הבן אדם מה יותר נכון לומר את זה או לא לומר את זה?

אליעד: תשובהעדיף לא לומר את זה ולא לומר את זה, עדיף לבדוק פעם אחת מה האמת ובזה לסגור את כלהנושאים. הבנת?

ש: ולמי שלאנמצא שם.

אליעד: שיבדוקמה האמת ושיהיה שם יותר מהר, זה כמו תגיד "איפה עדיף לחטוף מכה מצד ימין או מצדשמאל?" תשובה עדיף שלא תחטוף מכה, "ואם אני חייב לחטוף מכה איפה עדיף?" תשובה עדיףשלא תחטוף מכה, "ואם אני בכל זאת חייב לחטוף מכה ימין או שמאל?" תשובה זה לא משנהנסה לברוח כמה שיותר מהר שלא תחטוף מכה. הבנת לא "ועד שאני אצא מהכלא מה להגיד להםתנו לי מכה בצד ימין או בצד שמאל?" תשובה תפסיק להתעמק בזה תנסה לשאול איך אתה יוצאמהכלא, במקום לשאול איך להישאר עבד תשאל איך יוצאים מהכלא. השכל הקטן אומר "רגעאוקי מה אני מעדיף שיתעללו בי פה או שם?" אני אומר עזוב אותך מהשאלה הזאת, עזוב חבללחשוב על השאלה הזאת מבזבזת אנרגיה במקום זה תחשוב איך יוצאים מהכלא.

ש: לא אבל זאתאותה השאלה גם לא? מה יוציא אותך מהכלא יותר מהר.

אליעד: לא זהולא זה אם תבדוק מה האמת האם זה בעזרת השם או בעזרתי, אם תבדוק מה האמת זה יוציאאותך מהכלא הרבה יותר מהר מכל דבר אחר שתגיד. תבדוק מה האמת תברר מה האמת זה הרבהיותר פשוט מאשר להתחיל להאמין באמונות כאלה ואחרות.

ש: אתה צריךלשבור את התפיסה הזאתי שצריך להגיד או לא להגיד, התפיסה יש לך תפיסות.

אליעד: אתהצריך לבדוק מה האמת אם האמת היא שזה מאלוהים זאת האמת אם זאת לא האמת זה לא אמת ואםאולי אין הבדל אז בכלל אין שום שאלה בזה.

ש: אני חושבשהשאלה שלך הייתה בעצם, נראה לי ככה ממה שאני מבין בתוכי הוא השאלה היא בעצם מהלעשות מה בן אדם יכול לעשות זה או זה אבל נראה לי שהוא ניסה להגיד לך את זה שתבחןבכלל מה מהות הדבר, לעשות או לא לעשות זה לא כזה משנה.

אליעד: הואשואל באיזו דרך, הוא מהות השאלה שלו אחרת באיזו דרך ללכת כדי להגיע יותר מהר לסוף,תשובה זה לא משנה רק תשים יותר גז.

ש: או תעצורלמה.

אליעד: אושתעצור פה ואל תתקדם קדימה כן...

המאמר מאת מאמן אימון אישי/ עסקי / ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | ייעוץ פילוסופי,מנטור, קואצינג מומלץ, קאוצינג

הכנס לאתרותהנה מעוד קואצ'ר, אימון אישי מומלץ, הדרך הקצרה ביותר,איך להתפתח רוחנית..., להיות מאושרים, תת מודע, אימון עסקי, פילוסופיה, אימון /אימון אישי קאוצינג, הסוד ועוד ...


 
אודות המחבר

מאת אליעד כהן - מאמן אימון אישי + יעוץ אישי - לכל תחומי החיים ועוד

מחבר הספרים! אהבה בחיים / חיים בלי פחד / חיים טובים / להיות אלוהים / להצליח בכח המחשבה ועוד

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אימון אישי חרדה פחד דיכאון קבלת החלטות זוגיות ויחסים ביטחון והערכה עצמית אהבה אושר להתמודד עם בעיות הצלחה מוטיבציה כסף והצלחה לחנך חינוך ילדים לשכנע מכירות שכנוע משמעות החיים בחירה חופשית חשיבה חיובית לחשוב חיובי ידע רוחניות מודעות הארה אלוהים להיות אלוהים בריאת העולם ברסלב רבי נחמן מברסלב פורום ברסלב אימון טיפול ייעוץ אישי

תכנסו ותהנו ...

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47689.aspx