ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 24/12/15

בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

כלומר, אנו יכולים להבין בקלות רבה עד כמה ייעוץ מקצועי בטרם פותחים פוליסת חיסכון הוא דבר חשוב מאוד. אחרי הכול במדינה מודרנית יש לא מעט אנשי מקצוע בכל תחום שהוא על מנת שכל אחד יוכל ליהנות מייעוץ בתחום שבו הוא אישית לא מתמחה. מיותר לציין כי הדבר חוסך עוגמת נפש רבה, מזרז תהליכים ומסייע לבחירת התכנית הטובה ביותר עבור הילד ועבור המשפחה כולה.

ההבדל הגדול בין איש מקצוע להורה

כשאנו בוחנים את יכולותיו של איש מקצוע בכל תחום, אנו מצליחים לזהות כיצד מדובר על אדם שעבר הכשרה ממוקדת בתחום העיסוק שבו יעסוק. יתרה מכך מדובר גם על צבירת ידע רב שמאפשר זיהוי של נקודות חולשה והצגת יתרונות אמיתיים. זאת בין אם מדובר על חיסכון לילדים ובין אם מדובר על כל דבר אחר שמישהו מגיע להתייעץ לגביו.

מאחר והנושא של חיסכון עבור הילדים הוא דבר חשוב שמציג הפרשה חודשית ארוכת טווח עם המון משמעויות, הרי שזה ברור שלאיש המקצוע יהיה הרבה יותר ידע מאשר להורה ויהיה לו גם המון ניסיון לאחר שכבר ייעץ ללא מעט הורים בנושא זה. כך נוצר הבדל רב שמראה מדוע כדאי לקבל ייעוץ לגבי תכנית חיסכון מאדם שבאמת יש לו המון מה להציע.

הרגשה חיובית יותר כשמדובר בייעוץ ממוקד

די מהר ניתן ליהנות מייעוץ מקצועי של אדם שבאמת יודע מה הוא אומר ומביע גם רצון רב לסייע למי שמתייעץ איתו ולקדם אותו לקראת בחירה נכונה של פוליסת חיסכון. הרגשה חיובית היא דבר חשוב מאוד עבור כל הורה שיוצר קשר עם מי שמתמחה בתחום זה ומציג ידע רב המדגיש את ההבדלים בין התכניות ואת הכדאיות של תכנית אחת על פני אחרת.

הרגשה זו היא לא רק עניין של תחושה נעימה כשיוצאים מייעוץ כזה, אלא שהיא תורמת רבות להבנה כי מדובר על החלטה נכונה לגבי חיסכון לילדים. זאת מאחר וההורה מבין כי הוא עשה את הכול על מנת לבחור לבנו או לבתו את התכנית הטובה ביותר, וכעת הוא יכול לישון בשקט כשהוא יודע שבחן היטב את הנתונים וביצע החלטה מושכלת שתביא לחיסכון אפקטיבי.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47778.aspx