מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
נכתב על ידי: כתיבת מומחים
תאריך: 24/12/15

אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

רכישת המוצרים על פי סוג הגבר המרטיב

אדם יוגדר מרטיב אם ורק אם הוא אינו שולט בשתן שלו לחלוטין, ונוהג, פעם אחר פעם, להרטיב את תחתוניו. זה יכול להיות אדם סיעודי, אדם מעל גיל 60 שאובחנה לו חולשה במערכות השתן (קורה לא מעט פעמים) או אדם צעיר הסובל משלפוחית רגיזה מאד (לא נפוץ אך בהחלט קורה). לעומתם, ישנם גברים הסובלים מהרטבות קלות, ולעתים אינם מרטיבים כלל. מדובר בגברים אשר סובלים קלות מבריחת שתן מזדמנת, ולרוב גם לא על בסיס יומי אך בהחלט על בסיס מורגש. הגברים המרטיבים, כאמור, שנוהגים להרטיב בתדירויות גבוהות יצטרכו תחתוני לגברים, בעוד האחרים – שסובלים מבעית הרטבה קלה יותר יזדקקו לחבישת תחבושות לגברים מבוגרים של דיפנד.

מדוע לבחור בדיפנד?

בתחום כמו תחתונים לגברים דיפנד היא המומחית הגדולה ביותר בספיגת נוזלים ומזעור נזקים לגבר המרטיב. מוצריה ידועים כאיכותיים וחזקים במיוחד, נוחים ללבוש והגבר מרגיש יבש כשהוא לובש אותם גם לאחר ההרטבה. בנוסף, דיפנד מעמידה שלל של מוצרים למרטיבים הקלים כגון תחבושות ומגני תחתונים המספקים את כל מה שצריך כדי שגם גברים אלו ייהנו משגרה יבשה ולא רטובה.

כיצד יודעים אלו תחתנים או אלו תחבושות בדיוק צריך?

יש להצטייד בנתוני מידות המכנסיים שלכם/של המרטיב (אם זה לא אתם), וכן לבחון את המוצרים על פי חומרי הייצור. ישנם גברים שלייקרה תיחשב חומר נוח על פי הרגשתם וישנם כאלו שתחתונים דמויי בד יהיו נוחות יותר. ישנם גברים שיעדיפו מגן תחתונים ויש שיעדיפו תחבושות של ממש. בשורה התחתונה, אם זו רכישה ראשונה שלכם, מומלץ לסנן רק על פי סוג ההרטבה: כבדה או קלה, ולקנות את סל המוצרים המלא שלה. למשל אם הנכם מרטיבים קלים – יש לקנות גם מגני תחתונים וגם תחבושות ולהחליט בבית מה הכי נוח. אם אתם מרטיבים כבדים – אנו ממליצים גם לקנות תחתוני לייקרה וגם תחתונים דמויי בד בצבע ג'ינס, ולהחליט בבית מה נוח יותר.

כל המוצרים של חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים לוכדי נוזלים המשאירים את הגבר בהרגשה יבשה!


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article47781.aspx