למה כדאי לפנות לייעוץ מקצועי לפני שמגישים בקשת היתר בניה?
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 26/04/16

אם אתם עומדים להגיש בקשת היתר בניה, חשוב מאוד שתפנו אל חברה מקצועית אשר תעניק לכם ייעוץ מקצועי בתחום ותסייע לכם לקבל אישור לבקשה בצורה מלאה והרבה יותר מהירה. חשוב שתזכרו כי בקשה להיתר בניה איננה דבר פשוט, בכדי שיאשרו לכם את הבקשה עליכם לעמוד בקריטריונים רבים ולספק ניירת רבה, לכן, אם אתם רוצים לעשות זאת בצורה נכונה כבר מההתחלה, ולחסוך מעצמכם ריצות הלוך ושוב אל הוועדה לתכנון ולבנייה בעיר שלכם, כדאי שתתכוננו בצורה נכונה ותכינו היטב את כל החומר הנדרש, ואת זאת תוכלו לעשות רק בעזרת אנשי מקצוע מהתחום.

האם זה משתלם?

אמנם, אם תחליטו לפנות אל חברה מקצועית שתלווה אתכם בתהליך לקבלת היתר בניה תצטרכו לשלם לה על השירותים שלה, והדבר יכלול הוצאה כספית נוספת מבחינתכם. יחד עם זאת, הגשת בקשה מהסוג הזה יחד עם מומחים מהתחום יכולה לחסוך לכם כסף רב, ובעיקר המון זמן. כל אדם אשר מנסה להגיש בפעם הראשונה בהקשה להיתר בניה, נתקל במהמורות רבות. הוא יכול לקבל זימונים חוזרים כל פעם, ובכל פעם יתגלה על נתון אחד שחסר לו, שיצריך ממנו התחלה של כל התהליך מחדש.

לכן, פעמים רבות בקשות להיתרי בנייה נמשכות מספר חודשים, ולעיתים אף יותר. בעזרת חברה מקצועית ויועץ מומחה בתחום אתם יכולים לחסוך מעצמכם את כל הזמן הזה ויכולים לקבל את ההיתר במהירות, ולכן פניה אל חברה כזו היא ללא ספק מהלך משתלם.

איך לבחור חברה שתסייע לי לקבל היתר בניה?

בכדי לבחור חברה שתסייע לכם לקבל היתר בניה בקלות ובמהירות, חשוב מאוד לבחון כמה נתונים:

  • בדקו את הניסיון של החברה בעבודות כאלו עם הוועדה לתכנון ולבנייה בעיר שלכם.

  • בדקו את הניסיון של צוות החברה ושל היועץ שיעבוד אתכם באופן אישי.

  • בצעו השוואת מחירים בין כמה חברות איכותיות באזור כך שתוכלו לבחור מבין כולם את החברה שמעניקה לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר, במחיר המשתלם והנכון ביותר עבורכם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48643.aspx