שיטות חדשניות להצרת היקפים
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 26/04/16

אם בעבר הצרת היקפים הייתה כוללת ניתוח פולשני וניתוח לא פשוט, היום מדובר בטיפול הרבה יותר קל והרבה יותר פשוט. כיום ישנה טכנולוגיה חדשנית הפועלת על בסיס אינפרא אדום ומאפשרת לשריפה של השומן בצורה טבעית ולהצרת היקפים בקלות ובמהירות. למעשה, השימוש במכונה גורם לפיזור של החמצן אשר נמצא בתאי השומן והגברה של קצב זרימת הדם לאותם תאים. לאחר מכן, מבוצעת החלקה עדינה מאוד של העור וכך מגיעים להיקפים צרים בצורה משמעותית יותר בקלות.

למי מתאים טיפול הצרת היקפים?

טיפולי הצרת היקפים מיועדים קודם כל לאנשים בריאים, ולרוב, אנשים בעלי רקע של מחלות ידרשו להביא אישור רופא או מראש יודיעו להם שהם אינם יכולים לבצע את הטיפול. בנוסף, הטיפול לא מיועד לאנשים בעלי עודף משקל גדול אלא אנשים בעלי משקל ממוצע, אך שבגוף שלהם ישנם כמה ריכוזים של שומן שהם לא מצליחים להוריד בעזרת אימונים או דיאטה. לרוב, מדובר באזורי שומן בעייתיים כמו החלק הפנימי של הירכיים, המותנים, הבטן התחתונה והזרועות.

התוצאות של הצרת היקפים

לאחר טיפול הצרת היקפים ניתן לראות תוצאות מרשימות מאוד הכוללות:

  • בראש ובראשונה, ירידה משמעותית בהיקפי הגוף

  • שיפור במרקם של העור

  • רקמת שריר חזקה ומוצקה יותר באזור המטופל

  • מראה גוף מעוצב יותר

  • הפחתה של נפיחויות

  • הפחתה של סימני צלוליט

  • מיצוק עור רפוי

התוצאות הללו הפכו את הטיפול למה שהוא היום - אחד מהטיפולים המבוקשים והפופולאריים בתחום הרפואה האסטטית.

מתי כדאי לפנות לטיפול הצרת היקפים?

לביצוע טיפול הצרת היקפים כדאי לפנות לאחר דיאטה אינטנסיבית ואימוני כושר אשר תרמו לירידה במשקל, אך לא מצליחים להוריד את השומנים העודפים בכמה מקומות בגוף. כמובן, הטיפול מיועד למצבורי שומן קטנים ולכן אין טעם לנסות לעשות אותו כתחליף לדיאטה, זה לא יעבוד.

לסיכום, טיפול הצרת היקפים הינו טיפול משלים לדיאטה ואימוני כושר ומאפשר לכם להיפטר מעודפי שומן קטנים בקלות, במהירות, בצורה נוחה ומהירה וכמובן, ללא ניתוח פולשני או הליך רפואי הכולל סיכונים וסיבוכים שונים שיכולים להשפיע עליכם בעתיד.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48645.aspx