כשמעצבים יחד את הבית, הסלון, חדרי הילדים וחדר השינה
נכתב על ידי: dadon
תאריך: 03/05/16

עיצוב חדר הילדים יכול להיות שלם יותר אם תוסיפו לחלונות וילונות. וילונות לחדר ילדים לא חייבים להיות משעמים וצפויים כמו וילונות לחדרי הבית האחרים.

עיצוב חדרי ילדים, הסלון ושאר חדרי הבית משתדרג ככל שמוסיפים ומלבישים אותו באלמנטים עיצוביים מעניינים. טקסטילים לבית, כמו וילונות, שטיחים, כריות וכיסויים שונים, מוסיפים צבע ועניין לכל חדר והוא נראה אחרת לגמרי לאחר שמלבישים אותו. וילונות לחדר הילדים יכולים להשתלב במגמת ההום סטיילינג של הבית כולו, או לייחד את חדר הילדים ולהפוך אותו לטריטוריה נפרדת של ממלכת הילדים, שלא חייבת להיראות כמו חדרים אחרים בבית. אחרי הכל, בחדר הילדים הווילונות יכולים לשקף גם דמויות ומוטיבים שילדים אוהבים להיות מוקפים בהם תמיד.

ביטוי עצמי בעיצוב

חדרי הילדים הם מקום שבו מותר להם להביע את עצמם, להוסיף משל עצמם ומעולמם, מבלי שיהיו חייבים לציית לחוקים של מבוגרים. העיצוב יכול להיות מוקפד ומתואם עם שאר חלקי הבית, אבל נסיכות וגמדים, כדורגלנים וספורטאים שונים אפשר למצוא בשפע רק בחדרי הילדים עם וילונות, בדרך כלל, ולא בסלון או בחדר השינה של ההורים. שם העיצוב חייב להיות מאופק, בהתאם לטעם של הדיירים ובעלי הבית, אבל אינו חורג בדרך כלל מגבולות של מה שמקובל. וילונות לחדר הילדים יכולים להשתלב במגמה הקסומה שהם בוחרים בה, או במגמות אמנותיות אחרות שמעניינות אותם.

מוטיבים משתלבים

בכל מקרה, כשמעצבים בית, גם אם לכל חדר תפקיד משלו, רצוי למצוא קו מאחד ומוביל המשותף עיצובית לכל חלקי הבית. וילונות לחדר הילדים יכולים להשתלב במגמה זו. אם הבית אלגנטי ומאופק, אפשר לעצב חדר ילדים שיש בו מוטיבים תואמים אבל לא להקצין בעיצוב לצבעים חזקים ורועשים מדי. עם זאת. הווילונות של חדר הילדים יכולים להביע את ההעדפות שלהם כפי שהם מבקשים. בסלון ובמטבח, החדרים היותר נראים לאורחים בבית סביר להניח שהעיצוב יהיה יותר ייצוגי ואחיד, בזמן שבחדרי השינה אפשר לתת לטעם האישי להוביל ולשלוט במקרים כאלה, השמים הם הגבול, ועיצוב הבית הופך להיות חוויה של עבודה משותפת למציאת המראה המתאים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article48684.aspx