איך למכור למישהו רעיון? איך לגרום למישהו לרצות להסכים איתך? איך לשכנע מישהו? איך ליצור הסכמה? איך ליצור אינטרס? איך ליצור רצון? איך להשפיע על מישהו? ש
נכתב על ידי: אימון אישי / אליעד כהן - EIP.co.il
תאריך: 16/07/16

איך למכור למישהורעיון? איך לגרום למישהו לרצות להסכים איתך? איך לשכנע מישהו? איך ליצור הסכמה? איךליצור אינטרס? איך ליצור רצון? איך להשפיע על מישהו? שיטות שכנוע, איך לשתולמחשבה?

נניח שרוציםלמכור למישהו את הרעיון שאומר שבעצם הטוב תלוי בו ולא במה שקורה לו, יש את הנושאשטוב זה כשהמציאות כרצונך רע זה שהיא לא כרצונך ואם המציאות לא כרצונך אתה יכול אולשנות את המציאות או לשנות את רצונך. עכשיו כשאתה אומר למישהו שכשרע לו יכול להיותשזה בעצם בגלל הרצון שלו מהיבט מסוים זה עושה לו רע כי זה כאילו מוסיף לו אחריותנכון?

ש: מצב שניהוא יכול לשנות את זה.

אליעד: מצדשני הוא יכול לשנות את זה אבל מהיבט מסוים זה גם עושה לו רע. עכשיו השאלה היא זהאיך למכור לו את הרעיון הזה, אז התשובה אומרת כזה דבר כשאתה רוצה למכור למישהורעיון תנסה למכור לו את הרעיון דרך סיטואציה שהוא גם רוצה לקנות את הרעיון. מה זאתאומרת תבדוק מה הרעיון שאתה רוצה להגיד לו באיזה מקרה יש לו אינטרס לחשוב שזה נכוןותמכור לו את זה דרך הדבר הזה, לדוגמא מהמקרה הספציפי שלנו אתה נגיד שאני רוצהלמכור לו את הרעיון שהוא יכול לשנות את הרצון שלו ולא רק את המציאות, נגיד זה מהשאני רוצה למכור לו את הרעיון הזה.

למה אני רוצהלמכור לו מסיבה כלשהי מה שצריך לדוגמא לעשות זה לחכות שמישהו יתלונן עליו וכשהואיספר לי שמישהו מתלונן עליו וכשהוא יספר לי שהוא מרגיש רע מזה שמישהו מתלונן עליוואז אני אגיד לו "תקשיב אתה לא צריך להרגיש רע מזה שהוא מתלונן עליך אתה לא חייבלשנות את ההתנהגות שלך, זאת בעיה שלו אתה לא אשם שהוא רוצה את זה שהוא ישנה אתהרצון שלו לא אתה את ההתנהגות שלך, תבין כשרע לו אתה לא חייב כשהוא אומר לך למה אתהעושה לי רע שיסתדר שילמד לקבל את הרעש".

ואז הוא אומר"נכון בן אדם לא חייב לשנות את המציאות הוא יכול לשנות את הרצון שלו" ואז אני אומרנכון גם אתה לא חייב לשנות את המציאות גם אתה יכול לשנות את הרצון שלך. זה הכל זאתאומרת תמצא באיזה מצב יש לו אינטרס לקנות את הרעיון תמכור לו את זה דרך זה. הבנו אתזה?

ש: איך מוצאיםאת האינטרס?

...

המאמר מאת מאמן אימון אישי/ עסקי / ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | מטפל טוב, מנטור,הדרכה, טיפול רגשי

הכנס לאתרותהנה מעוד מטפל רוחני, אימון אישי לחיים, לגרוםלמישהו לרצות, ליצור רצון, אינטרס, לשתול מחשבות, הסכמה, אושר, איך לגרוםלמישהו..., איך לשכנע מישהו... ועוד ...


 
אודות המחבר

מאת אליעד כהן - מאמן אימון אישי + יעוץ אישי - לכל תחומי החיים ועוד

מחבר הספרים! אהבה בחיים / חיים בלי פחד / חיים טובים / להיות אלוהים / להצליח בכח המחשבה ועוד

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אימון אישי חרדה פחד דיכאון קבלת החלטות זוגיות ויחסים ביטחון והערכה עצמית אהבה אושר להתמודד עם בעיות הצלחה מוטיבציה כסף והצלחה לחנך חינוך ילדים לשכנע מכירות שכנוע משמעות החיים בחירה חופשית חשיבה חיובית לחשוב חיובי ידע רוחניות מודעות הארה אלוהים להיות אלוהים בריאת העולם ברסלב רבי נחמן מברסלב פורום ברסלב אימון טיפול ייעוץ אישי

תכנסו ותהנו ...

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49295.aspx