יעוץ זוגי, מתי לתת מתנות? כמה מתנות לתת? לא רוצה סקס, לא אוהב מתנות, ריחוק רגשי, בעיות בזוגיות, לא רוצה מתנות, האם לתת מתנות? נתינה חומרית, נתינה רגשי
נכתב על ידי: אימון אישי / אליעד כהן - EIP.co.il
תאריך: 18/07/16

יעוץ זוגי, מתילתת מתנות? כמה מתנות לתת? לא רוצה סקס, לא אוהב מתנות, ריחוק רגשי, בעיות בזוגיות,לא רוצה מתנות, האם לתת מתנות? נתינה חומרית, נתינה רגשית, לא נמשכת מינית, חוסרמשיכה מינית,

עכשיו אז מהאמרנו המקרה שהיה כך היה שבן אדם העניק לחברה שלו משהו ממוני לצורך העניין כסףמתנות ונגיד לצורך העניין נגיד שהיא אהבה אותו כבן אדם, אוקי אבל נגיד היא נמנעהנגיד היא לא רצתה להיות בת זוג שלו נניח. אוקי עכשיו ומה התברר בסיפור מה שניתחנוהתברר שבעצם הסיבה שהיא לא רצתה אותו כבן זוג נניח זה בגלל המתנות החומריות שאזכאילו היא אמרה "מה אני אהיה בת זוג שלו בשביל המתנות", עכשיו אתם שאלתם איך עליתיעל זה אז מה התשובה מה התשובה הפשוטה?

ש: ניסית קודםלהבין את השאלה את הבעיה הנחות היסוד.

אליעד: שאלתימה האמת ומה?

ש: אתה בודקעל עצמך.

אליעד: לאנכון זה השיטות שלך לא נכון אני אסביר לך מה הבעיה בגישה שלך כי יש אין סוףאפשרויות, יש איזה מתודה יש משהו יותר פשוט כשעשיתי אותו בשנייה עליתי על זה.

ש: אתה דיברתעם הגבר נכון?

אליעד:כן.

ש: מה הואהציג לך קודם כל מה הוא הציג בתור שאלה?

אליעד: את מהשהצגתי "שלום יש לי מישהי אני". לא, טוב בוא אני אתן לך כבר את התשובה התשובה היאפשוטה כל משפט שאומרים צריך לשאול אולי ההפך נכון, נכון יפה מה זה אומר פרקטית באבן אדם אומר "שלום אני קונה לה ככה וככה ולמרות זאת היא לא רוצה" אז מה הנחת היסודשהוא קונה לה ולמרות זאת היא לא רוצה ובגלל שהוא קונה לה היא צריכה לרצות, אמרתירגע אולי ההפך נכון אולי בגלל שהוא קונה לה היא צריכה לא לרצות ועל זה קפץ ה -popup זה הכל ממש פשוט.

ש: אולי איןלה רצון שהוא יקנה לה בסדר.

אליעד: אתה פהבכלל?

ש: אניפה.

אליעד: אתההבנת מה אמרתי?

ש: כן.

אליעד: מהאמרתי איך עליתי על זה?

ש: ואני אומראבל שזה פשוט.

אליעד: נכוןשאתה אומר שזה פשוט מה אני אמרתי בכלל אתה הבנת?

ש: שהוא באואמר לך.

אליעד:כן.

ש: שלמרותשאני קונה לה מתנות יופי אבל היא לא רוצה מה אתה תדחוף לה בכוח.

אליעד: תגידלי אתה נמצא פה בכלל אתה עונה למה שאני שואל?

ש: היא רוצהמשהו אחר.

אליעד: אתהצודק נכון הלאה.

ש: רגש.

אליעד: אתהצודק נכון, אתם הבנתם מה אני אמרתי?

ש: כן.

אליעד: מה אניאמרתי מה אתה הבנת?

ש: אמרת שהואבא ואמר לך את הדברים אז באת הכלי שאומר.

אליעד: אתהעוד פעם מדבר בצורה גנרית?

ש: לא חכהרגע.

אליעד:אוקי.

ש: באת עםהכלי שאומר לכל משפט יש הפך ואז הוא אמר לך את המשפט.

אליעד: לא לכלמשפט יש הפך אולי ההפך המוחלט נכון אולי בכלל ההפך המוחלט הוא הנכון.

ש: לא יודעההפך המוחלט.

אליעד: לא אזאני אומר לך.

ש: בסדר אנילא יודע מה זה אומר הדבר הזה.

אליעד: מה הואאמר הפוך בדיוק הכי קיצוני, הוא אומר "אני אוהב לאכול" אולי המשפט זה "אני שונאלאכול".

ש: בסדר אתהאומר ההפך הוא הנכון.

אליעד: לאההפך קטן כזה ההפך המוחלט.

ש: לא יודע מהבסדר לא משנה, אני התכוונתי בהפך המוחלט שאומר.

אליעד: אניאסביר לך דוגמא כי נגיד, ההפך המוחלט נגיד "קניתי לה והיא לא אוהבת אותי" טוב אוליהיא אוהבת אותך חלק אולי היא אוהבת אותך קצת אולי לא מספיק קנית לה זה הפכיםרגילים, אני אמרתי בא ניקח את המשפט נהפוך אותו לגמרי במקום "קניתי לה היא לא אוהבתאותי, למרות שקניתי לה היא לא אוהבת אותי", מה הנחת היסוד "שאם אני קונה לה היאצריכה לאהוב אותי" מה ההפך של זה "שאם אני קונה לה היא צריכה לשנוא אותי" אז קודםכל בא נחשוב יש היגיון "בגלל שאני קונה לה היא צריכה לשנוא אותי".

ש: גם אםהייתי כאילו חושב על זה שאולי זה ככה אני אומר לעצמי איך זה יכול להיות לחשובכזה.

אליעד: לאשנייה קודם כל בהיגיון אתה אומר רגע הוא אומר "קניתי לה והיא לא אוהבת אותי ואנימניח" והוא בשאלה אומר הנחת היסוד של השאלה היא "שאם קניתי לה היא צריכה לאהובאותי" ואז אני אומר רגע בא נבדוק אם מישהו קונה לה האם זה אומר שהיא צריכה לאהובאותו האם מחויב מצד ההגדרה לא יודע, אוקי האם יכול להיות שבגלל שהוא קונה לה היאצריכה לשנוא אותו יכול להיות אז אולי בגלל שאתה קונה לה היא שונאת אותך.

ומה מתבררבאמת שאחר כך בניתוח שהיא באמת אמרה לו "אל תקנה לי אני לא רוצה שתקנה לי, תפסיקלקנות לי אני לא רוצה את הכסף זה וזה" זה באמת מה שהיה.

ש: אז בניתוחקיבלת את התשובה יותר כי יכול להיות שזה שהוא אמר לך שהוא קונה לה והיא לא רוצה זהבגלל אולי זה שהוא קונה לה היא רוצה אבל היא לא רוצה אותו בגלל סיבות אחרות בגללשהוא משוגע, יכול להיות מיליון ואחד סיבות אחרות שלא קשורות למה שהוא הציג.

אליעד: יכוללהיות הרבה מאוד סיבות רק רציתי להראות שבעיקרון הייתה הנחת יסוד ולפעמים בדיוקההפך אם אתה אומר רגע אולי ההפך המוחלט נכון זה בכלל התשובה לשאלה מלכתחילה. טובהבנו?

ש: אני רוצהרק לדעת מה הכוונה ההפך המוחלט.

אליעד: נסבירלך אתה עוברת לך בראש מחשבה "איך אני אסע לעבודה לא נותנים לי משכורת" נגיד או "איךאני אסע לעבודה יש פקקים" תגיד "רגע אולי אני צריך לנסוע לעבודה בגלל שיש פקקים,אולי אני צריך לנסוע לעבודה בגלל שלא נותנים לי משכורת" זה ההפך המוחלט.

ש: לזה אתהקורא ההפך המוחלט?

אליעד: ההפךהמוחלט ההפך כאילו משחור ללבן.

ש: הבנתי לזהאתה מתכוון...

המאמר מאת מאמן אימון אישי/ עסקי / ייעוץ / אליעד כהן - www.EIP.co.il | קואצ'ר, קואצינגמומלץ, מאמן אישי ועסקי, מאמן אישי מומלץ

הכנס לאתרותהנה מעוד הדרכה, מטפל רב תחומי, זוגיות,רוחניות, מאמן זוגי, תת מודע, מאמרים, מגשר זוגי, בעיות, משיכה מינית ועוד...


 
אודות המחבר

מאת אליעד כהן - מאמן אימון אישי + יעוץ אישי - לכל תחומי החיים ועוד

מחבר הספרים! אהבה בחיים / חיים בלי פחד / חיים טובים / להיות אלוהים / להצליח בכח המחשבה ועוד

הכנס עכשיו לאתר EIP.co.il ותהנה מאלפי מאמרים + הרצאות וידאו על כל נושאי החיים בכלל, ועל האושר שלך בפרט ...

מאמן אימון אישי חרדה פחד דיכאון קבלת החלטות זוגיות ויחסים ביטחון והערכה עצמית אהבה אושר להתמודד עם בעיות הצלחה מוטיבציה כסף והצלחה לחנך חינוך ילדים לשכנע מכירות שכנוע משמעות החיים בחירה חופשית חשיבה חיובית לחשוב חיובי ידע רוחניות מודעות הארה אלוהים להיות אלוהים בריאת העולם ברסלב רבי נחמן מברסלב פורום ברסלב אימון טיפול ייעוץ אישי

תכנסו ותהנו ...

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article49334.aspx