אולפן אחד שמספק שירותים רבים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 30/11/16

כולנו מכירים את אולפני ההקלטות בתור משהו אשר משמש אנשים שמגיעים מהעולם של השירה ושם הם מבצעים את ההקלטות של כל אותם שירים אשר לבסוף אם מתמזל מזלם כולנו מאזינים להם ברדיו ובשאר ערוצי המוזיקה הפופולאריים. אולם, המגוון של שירותים שניתנים על ידי אולפני הקלטות הם רבים מחלק בסיסי זה.


מה אפשר להפיק באולפן הקלטות?

· הפקה של סינגל - יכול להיות שכל מה שעומד בדרך שלכם אל הכרה מקצועית בתחום השירה הוא היצירה של סינגל שהוא למעשה שיר בודד שאותו אתם רוצים להקליט בצורה מקצועית באחד מאותם אולפני הקלטות שפזורים להם ברחבי הארץ. יכול להיות שהסינגל הראשוני הזה הוא אות לקראת הפקה של אלבום שלם שאותו יהיה ניתן לשווק בצורה יותר אפקטיבית בשלבים של בכורה.

· הקלטה של שיר לחתונה - יותר ויותר אנשים שיש להם כישרון שירה חבוי בוחרים להקליט שיר אחד שיהיה בתור מחווה רומנטית, אשר אותו יוכלו להשמיע ביום של החתונה בתור הפתעה לבחיר או בחירת ליבם. מעבר להפתעה הנהדרת בערב החתונה זהו זיכרון נהדר שאפשר להשמיע עוד שנים רבות הלאה, באיכות משובחת.

· הקלטה של קריינות - הציוד והאקוסטיקה המשובחים של אולפני הקלטות מאפשרים לכל אדם פרטי או מקצועי להעביר קטע של קריינות באיכות הנדרשת וללא כל הפרעות בהקלטה. ישנן סיבות רבות להקלטת קטעי קריינות, אבל כולם מתבצעות באולפנים שבהם אפשר לבצע הקלטות שכאלה ללא הפרעות בסאונד מושלם.

· ביצוע קליפ משפחתי - בטח כבר יצא לכם לראות כל מיני קליפים שמשדרים בערוצי המוזיקה כמו גם באירועים משפחתיים שבהם מתקבצים להם כל מיני חברים, זמרים או בני משפחה על מנת לצלם את קטע השירה דווקא באולפן ההקלטות. אז אפשר לבצע את הקליפ המשפחתי הזה באולפן ההקלטות גם עבור כל יום מיוחד שבו מעוניינים להשקיע בבחירה יוצאת דופן ומרגשת שכזו.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50203.aspx