ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 04/12/16

בשנים האחרונות מדינת ישראל מקדמת עוד ועוד הטבות לחיילים משוחררים. החיילים, שעושים מלאכה חשובה במשך שלוש שנים, מקבלים הטבות רבות דוגמת הנחה (עד 100%) בתשלומי הלימודים לתואר ראשון, הנחות ברכישת קרקעות לבניית בית, סיוע בהקמת עסק או משפחה ועוד. אולם לפני שהם מגיעים לכדי ההחלטות הללו, רוב החיילים המשוחררים נוסעים לחו"ל לטיול אחרי הצבא. ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים הוא אחת ההטבות האפקטיביות ביותר עבור החיילים המשוחררים ומעניקה להם את ההתחלה השקטה והנעימה באזרחות, רגע לפני ש"החיים נהיים רציניים".

ביטוח נסיעות לחו"ל לחיילים משוחררים

קופות החולים מעניקים לחיילים משוחררים הטבות של עד 100% בביטוח נסיעות לחו"ל, אולם מכיוון שמדובר במוצר מדף לכל דבר עם משמעויות כלכליות, ומכיוון שמדובר בעשרות אלפי אנשים בשנה, יש לקופות החולים מספר קבוצות להן הן מעניקות את ההטבות, להלן:

· קופות החולים מעניקות את ההטבה של ביטוח נסיעות לחו"ל חינם רק לחיילים משוחררים שמצטרפים לקופה. כאלו שלא מצטרפים יקבלו הנחות, אולם לא שירות חינמי.

· את ההנחה אפשר לקבל רק פעם אחת, עבור נסיעה אחת בלבד.

· החיילים המשוחררים מקבלים גם הנחות בפוליסות רגילות – שאינן קשורות לנסיעה לחו"ל, אולם לזמן מוגבל של עד שלושה חודשים. את ההטבה הזו, שאינה קשורה ישירות לביטוח הנסיעה, אפשר לממש עד שנתיים מיום השחרור, ובקופות חולים מסוימות – עד שנה וחצי.

· חיילים משוחררים שמצטרפים לתכניות היוקרתיות של הקופה (לדוגמה, מושלם, זהב או פלטינום) מקבלים ארבעה חודשים של שירותי בריאות בחינם, וגם ביטוח נסיעות לחו"ל במסגרת טיולי ספורט, טיולים אתגריים ודומיהם – בחינם לפעם אחת בלבד. זוהי הטבה מצוינת, מכיוון שעל פי רוב ביטוח שכזה עולה כ-5 דולרים ליום.

· הטבה נוספת משמעותית היא 75% הנחה בחיסונים לקראת הנסיעה, שמחירם מאמיר למאות שקלים במקרה הטוב.

חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל בטיולים לאחר צבא

ההטבה של קופות החולים היא משמעותית ומציבה אותן בראש במכירת פוליסות ביטוח לחיילים משוחררים. מכיוון שרוב החיילים המשוחררים נוסעים לטיול לאחר הצבא, זהו גם קהל "שבוי", שכן לאחר החזרה ארצה קרוב לוודאי שגם ישאר בקופת החולים שבה בחר. חשיבות ביטוח נסיעות לחו"ל לטיול לאחר הצבא היא משמעותית, שכן ביעדים הפופולאריים ישנן סכנות רבות כגון פציעה, הליכה לאיבוד או מחלות אליהן הגוף לא מורגל. בשל הסיבות הללו חובה לעשות ביטוח בריאות לקראת הנסיעה, ואם אפשר לקבל ביטוח נסיעות לחו"ל הכולל חיסונים וכבודה במחיר טוב או בחינם, בהחלט אין מה לחשוב פעמיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50234.aspx