התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
נכתב על ידי: אבי
תאריך: 05/02/17

אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם! מכאן שאם אתם מבקשים לוודא שאתם הולכים על איכות, אם אתם מבקשים להקפיד על הפרטים הקטנים, אם אתם מבקשים להשיג תחושה יוקרתית ואלגנטית ואם אתם מבקשים להתמקד מטעמי נוחות באזור הצפון ואתם מעדיפים אולם - הרי שאתם מוזמנים לקצר הליכים ולהירגע, ולו כי אתם מוזמנים להתחיל את החיפוש במתחם "ארסטו" שיושב בעפולה!

מבקשים שביעות רצון מלאה?!

אולם האירועים ארסטו קם מתוך מטרה לשמח איש ואישה ביומם החשוב, מתוך אמונה ביכולת להביא את האורחים למחוזות חדשים עם מנות גורמה בשלל צבעים, מתוך רצון להרים את הרף ומתוך רצון להביא את הסטנדרט הגבוה של המרכז גם לצפון. כמו כן לקוחות מספרים על ליווי צמוד ומקצועי, על התנהלות חלקה ונעימה, על מתן מענה עבור כל דרישה, על עיצוב מוקפד ומרשים ובאופן כללי על חוויה נפלאה. כמו כן האורחים גם מוסיפים שהם מאוד נהנו משלל המנות ששמרו על  מידות עשייה מדויקות, הפגינו יצירתיות והכילו חומרי גלם טריים לצד שילובים חכמים.

כולם לרחבה!

אחת מנקודות הגאווה הגדולות של אולם "ארסטו" נעוצה במערכת המולטימדיה המקצועית, ובמערכת התאורה  הממוחשבת. מכאן שביחד מדובר במופע מרשים של סאונד ותאורה, משחק של קול וצבע ויכולת שליטה מלאה עבור כל צורך או בקשה. מכאן שגם ניתן לרקוד על הרחבה ולהרגיש כל ביט, אך גם ניתן לשבת מאחור ולנהל שיחה ערה עם קרוב משפחה, מבלי שהשיחה תיקטע בסימני שאלה, עקב עוצמת המוזיקה שמהווה הפרעה. לסיכום נציין שאם אתם בימים אלו בוחנים אולמות אירועים בצפון, הרי שקודם כל נאחל לכם הרבה מזל טוב ושנית נציין שנשמח לארח אתכם לצורכי היכרות הדדית, כאשר מבחינתנו אין זה משנה האם אתם מחפשים אחר  אולמות אירועים בצפון עבור 1500 איש, או עבור 700 איש, ולו כי אנו יודעים לבצע התאמה מלאה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article50816.aspx