לא צריכים ללכת לספא
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 14/12/17

הבתים של היום הם בהחלט לא הבתים של פעם. אם פעם פסגת השאיפה של בעלי בית פרטי הייתה האפשרות להוציא שיחת טלפון ממכשיר מיושן עם מנעול עליו, לצפות בטלביזיה בשחור לבן או להפעיל כביסה במכונת כביסה חשמלית, הרי שכיום הכמות של מכשירים חשמליים עולה על גדותיה בכל בית מודרני כאשר הרמות החדשות של הפינוק כוללות כבר אספקטים חדשים לגמרי משל אלה שאליהם רגילים.

מה כבר יכול להיות חדש בבית המודרני? האפשרות לפנק את הגוף עם משהו שהוא לא אמבטיה ולא דוש, אלא הדבר הזה שעבורו מוכנים רבים להרחיק אל ספא שבו יש שלל של עיסויים והאפשרות לטבול בג'קוזי מרענן. כיום כבר ישנם דגמים רבים של ג'קוזי לגינה וכאלה שאפילו מיועדים אל מרפסת של דירה בבניין רב קומות. למה כדאי להשקיע בהוצאה כספית שכזו? קראו הלאה.


השקעה שמחזירה את עצמה

כאשר בוחרים להשקיע בהתקנה של ג'קוזי לגינה למעשה מורידים במאוד את היציאה אל עבר מקומות של ספא ובכך חוסכים הרבה מאוד כסף. למה? מכיוון שיכולים לעשות סוג ש שחרור מתחים לשרירים כואבים ולפרקים דואבים רק על ידי כניסה אל ג'קוזי שנמצא בצורה זמינה בבית עצמו. פשוט נשארים בבית ונהנים מפינוק שבאמת עושה את כל ההבדל בין אמבטיה עם קצף לבין מים חמים שעושים עיסוי חזק אל המקומות הנדרשים בגוף.

ואם בוחרים את הג'קוזי בצורה נכונה, יכולים להישאר על מתח הוצאות די קטן אשר לא יוצר הבדל ניכר בהוצאות הכספיות עבור ההפעלה של הגקוזי כולל הוצאה עבר מילוי של מים בכל פעם מחדש שמתחשק להיכנס אליו עם מספר נרחב של דגמים שיכולים להציע מענה יעיל לכל אדם.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53048.aspx