דואגים לעתיד של הילדים
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 07/02/18

ילדים הם העתיד שלנו, המחר הוא שלהם. מה קורה כאשר ילד נולד? ההורים שלו באופן די טבעי טורחים בצורה ניכרת על מנת להביא להם את כל מה שמסייע להם לגדול ולצמוח בצורה הכי בריאה ובטוחה שאפשר. זה כולל את האוכל אשר מוגש להם לשולחן, את הבית הזה שבו הם גרים, את כל החיבוקים והחיזוק של הביטחון ואת כל היציאה לבילויים בצורה שמחזקת את המשפחה.

הרבה מן הפעולות הללו מצריכות השקעה שהיא בעיקרה כספית, אבל מה 'קורה כאשר ההשקעה בילד היא כזו אשר יוצאת מגדר הרגיל בשל איזו שהיא בעיה בריאותית? במצב כזה השימוש עם גמלת ילד נכה מסייעת בצורה רבה על מנת לקדם את הגידול שהכי מבטיח את היום ואת המחר.


תומכים בילדים שמחים

ילדים רבים צריכים הרבה מאוד תשומת לב, אבל כאשר הסכום הכספי הוא כזה אשר נמצא לצד ההשקעה של הזמן בגידול של הילד, צריכים לקבל עזרה מן המדינה באופן סדיר וזאת על מנת שכל אותם ילדים לא יישארו הרבה מאחור ביחס לכל יתר הילדים בני גילם.

אף ילד לא צריך לשלם על כך שהוא נולד בצורה שונה או שהוא נעשה חולה בצורה שאינה מאפשרת לו לפעול בצורה "נורמלית". לשם כך קיימת גמלת ילד נכה ולשם כך זה חשוב מאוד להיאבק כדי להעניק לילד את הסכומים הכי גבוהים באותה גמלה לצד אחוזי נכות שמכבדים את המצב הבריאותי שבהו הוא בלית כל ברירה נמצא.

המחר מורכב מסוגים שונים של אנשים. חלקם יצטרך לקבל את הסיוע הזה מן המדינה כדי לשבת באותה השורה עם האחרים, וכולם יחדיו ירכיבו את הפסיפס הזה של כל מה שקהילה ומדינה יכולים לעשות בצורה הכי נכונה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article53392.aspx