חולים מול ביטוח לאומי
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 22/07/18

יש מקצועות שאולי מכבדים את הבעלים שמבצעים את העבודה פעם אחר פעם, אבל באותה ההזדמנות גם חושפים את כל אותם עובדים אל סיטואציה שיכולה להסתיים במחלה. זה אולי נשמע מרתיע ולא הגיוני, אבל מחלות מקצוע הן כאלה אשר מתרחשות יותר ממה שאנשים נוטים לחשוב והרבה יותר ממה שרופאים מאבחנים מול מטופלים שמגיעים אליהם עם כל מיני סוגים של בעיות בריאותיות.

הגורם העיקרי לחוסר באבחון הוא שאנשים רבים מגלים את המחלה שנים רבות לאחר שהחלו את העבודה עצמה, לפעמים אפילו לאחר שהם כבר אינם מועסקים באותו מקום של עבודה שיצר את הבעיה הבריאותית הזו מלכתחילה. מן הרגע שבו מבינים כי זו הבעיה, יש עבור מחלת מקצוע ביטוח לאומי שאמור לסייע בכל הדבר.


איך מתמודדים מול ביטוח לאומי

מי שכבר יצא לו להגיע אל ביטוח לאומי בדרישה להכרה בבעיה בריאות כזו או אחרת כבר יודע עד כמה ההתעסקות מול הפקידים שם אינה פשוטה ואינה קלה. אם צריכים להוסיף א כל המצב הבריאותי שבין כה וכה אינו פשוט גם את כל ההתעסקות עם רופאים וטפסים רבים מספור, מקבלים אדם שהוא מותש ומלא בתסכול.

על מנת להתמודד בצורה טובה מול ביטוח לאומי צריכים להבין כי עבור חלת מקצוע ביטוח לאומי אכן מעניק שלל של זכויות והטבות, אולם צריכים להבין גם איך יכולים לחלץ את כל אחד מאלה בצורה הכי יעילה כדי להימנע מקבלה חלקית של זכויות בלבד.

לשם כך תמיד זה יעיל לעבוד מול עורכי דין שמתמחים בתחומים הללו של טיפול במחלות מקצוע וכן בטיפול של כל הנדרש מול ביטוח לאומי. באופן הזה האדם עסוק רק בהחלמה במחלה שהיא בין כה וכה לא פשוטה, בזמן שאיש המקצוע מביא אל התוצאה הכי טובה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54381.aspx