במה עובדים בארצות הברית
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 26/08/18

עבודה היא כורח המציאות כאשר בעזכרת עבודה טובה יכולים לא רק לשלם את כל ההוצאות אלא גם לחסוך כסף בצד עבור ימים פחות טובים. בגילאים צעירים הטווח של העבודות הוא לא ממש נדיב, והשכר הוא לא גבוה בהתאם לכישורים שכל אחד ואחד יכול להפגין ללא רקע מקצועי מתאים.

ישראלים רבים נודדים עבור עבודה גם אל ארצות אחרות, כאשר מבחר של עבודות בארה"ב מביא תנאים שיוצרים את האפקט המפתה לעזוב את הארץ ולצאת אל דרך חדשה במקום שאותו כלל לא מכירים. למה יכולים לצפות כאשר עוברים על פני עבודות שממוקמות ברחבי ארצות הברית? קראו את הדברים הבאים


סוגי עבודות בארצות הברית

· הובלות - אחת מן האופציות שאר מוכרות לישראלים רבים שהגיעו לארצות הברית מתוך המטרה לעשות הרבה מאוד כסף בצורה הכי מהירה היא על ידי עבודות שכוללות הובלה של רכוש עבור אנשים שעוברים דירה. אומנם מדובר בסכומים שיכולים להיות מאוד נדיבים, אולם צריכים גם לדעת לעמוד בתחרות של המחירים הקיימים עבור ספקים מוכרים בשוק הזה לצד היכולת לעשות עבודה שהיא מבחינה פיזית לא ממש פשוטה.

· מכירות - עבור עבודות בארה"ב אחת היותר פופולאריות היא כזו אשר מצריכה לא יותר מאשר יכולת מכירה בסיסית ויצירה של שיחה עם העוברים והשבים. עמדות של מכירה נמצאות בנקודות מאוד נכונות מבחינה שיווקית, ומה שנותר הוא רק לקרב את הלקוחות אל העמדה וליצור כמה שיותר מכירות שעליהן מקבלים שכר שגדל לצידן.

· אומנת - זו לא עבודה שמתאימה לכל אחד, אבל תמיד ישנה אוכלוסיה שמרוויחה הרבה מאוד כסף בארצות הברית אשר מחפשת אחר נני שתדאג לטיפול בילדים לצד קבלה של מגורים באותה הדירה. לעבודה הזו צריכים לאהוב ילדים ולדעת היטב לטפל בהם בצורה טובה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54591.aspx