מכונת קפה למשרד
נכתב על ידי: שירי טיירי
תאריך: 12/11/18

מכונת קפה הנה מכשיר שניתן למצוא כיום בכל משרד. מטבחים של משרדים בחלק גדול מהמקרים כבר נהפכו לא מעט זמן למזנוני הכנת קפה, כאשר שם המשחק הוא יעילות: זכרו כי מכונה יעילה  - אין פירושה מכונה עם תוצר פחות טוב; ההיפך הוא הנכון. המכונות האוטומטיות למשרד, אשר מיוצרות על ידי מובילי היצרנים מכילים בדיוק את כמות האבקה והחלב הנדרשים על מנת לספק משקאות בוטיק מסוגים שונים. הכירו את המכונות המשרדיות שיעשו את ההבדל בחדרי העבודה ויהפכו אותם למענגים במיוחד.

מכונות אוטומטיות מלאות

מכונות אלה הנן מכונות שכל האבקות להכנת משקאות קפה כבר נמזגו מראש למכל פנימי, ואם הן נגמרות – תקבלו התרעה על צג החיווי של המכונה. במקרה כזה ניתן למלא את המכל מחדש על ידי עובדים מקצועיים שסיפקו מכונת קפה למשרד. ניתן גם לעבור הדרכות על מילוי עצמי בחלק מהמכשירים – על ידי מחלקות ההדרכה של חברות שיווק מכונות קפה למשרד. הרעיון הוא שאינכם צריכים לעשות כלום פרט לבחירת המשקה המועדף עליכם מתוך רשימה שמית שתוצג על המכונה. לאחר מכן, ניתן להגביר או להחליש, על פי טעמכם, את רמת הסוכר והחלב בכל מקרה.

מכונות מבוססות קפסולות

גם מכונות אלה מפיקות את הקפה בתהליך לא ידני המבוסס על לחיצת כפתור, אבל בשביל שיהיה למכונה עם מה לעבוד, אתם צריכים למזוג קפסולה לתוכה. אופן העבודה דומה מאד לאופן הפעולה של מכשיר כמו מכונת כביסה, שבלי חומרי גלם שנמזגו על ידי המשתמש, המכונה אינה פועלת. בדרך זו – הנהלת המשרד נמנעת מלהתחייב לאבקות קפה במאות שקלים (ובמשרדי הענק מעל אלף ש"ח לכל סוגי האבקות במכונה האוטומטית), ובמקום זאת היא מציידת את העובדים בקפסולות על פי דרישה. אחד היתרונות של מכונה זו היא שמדובר בקפסולות מקוריות של מותגי "אספרסו" ו- "נס קפה", מה שהופך קפה שנראה ביתי לטעם של קפה מסעדות איכותי.

טיפ חשוב: ללא קשר לסוג המכשיר הנבחר, הקפידו על גודל רלוונטי לאוכלוסיית המשרד

מאד חשוב לוודא כי מכונה להכנת קפה במשרד תהיה מכונה שה- CAPACITY שלה ראלי לאוכלוסיית המשרד, כולל אורחים צפויים. מכונה קטנה עם ברז אחד שאינה מספקת מקום להיקף אבקה רב, לא תוכל לשרת נאמנה משרד מרובה עובדים, בשל כך שכל התקהלות סביב המכונה תגרום לגריעת המשאבים. מכונה קטנה תתאים יותר לשימוש בבית.

מחפשים שירות תיקון למכונות קפה עבור המשרד? הקליקו למידע נוסף.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article54918.aspx