השכרת מכולות לאחסון
נכתב על ידי: פורטל לבית
תאריך: 27/12/18

שירותי אחסון של עסקמאפשר לכלבעל עסק לשמור את הציוד היקר לו לתקופה קצרה או ארוכה. אחסון ציוד לתקופה קצרה לרוב מתאימה במקרים של הזמנת סחורה גדולה מחו"ל או שיש רצון להגדיל את העסק, אך אחסון סחורה במכולה דורש התארגנות שונה של צורת האחסון והיכן מאחסנים. אחסון ציוד לתקופה ארוכה או קצרה מתחילה בחיפוש של חברת אחסון. חשוב לבדוק כי החברה מספקת מקום אחסון נגיש ונוח, שתוכלו לגשת למחסן בזמן שנוח לכם. חשוב שהמחסן יהיה בקרבתם, אם הינכם גרים בתל אביב, למשל מומלץ לחפש מחסנים להשכרה בתל אביב או בקרבת האזור המרכז. חשוב לבחור חברה שתהייה בעלת ניסיון רב שנים, תדע להדריך אתכם בצורת אחסון יעילה, הכולל גם ניקיון המקום, אבטחת המקום ונגישות למחסן בהתאם לצרכים שלכם.

אין כמו מראה עיניים, ולכן חשוב להגיע אל המקום ולראות את מצב המחסנים והמקום לפני שבוחרים מכולה לאחסון. אל תסמכו על הסברים בעל –פה או מילים מרגיעות כגון ואצלנו הכל מתקתק,בדקו אם המתחם מאובטח וסגור לכניסת זרים, גודל המכולה ועוד. ביום ההובלה כבר יהיה קשה להתחרט ולחפש מקום אחסון חדש. נושא חשוב נוסף הוא רמת השירות שהנכם מקבלים במקום, שימו לב, כמה אנשי משרד יש, האם פנו אליכם או שהמתנתם זמן רב.

המכולה שלכם

בקרו במחסן המיועד לכם,ובדקו את מצב המכולה, בדקו שהגודל מתאים לכמות התכולה שלכם, בדקו כי המכולה סגור ההרמטית ואין חורים נזילות של גשם. בדקו כי יש מנעול נפרד למכולה שלכם ואין גישה לזרים לציוד שלכם. חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל מכולה המאפשר לכם גם גישה לארגזים, במידה ויש לכם צורך להגיע למכולה מדי פעם בתקופת האחסון להוציא ציוד או להוסיף, חשוב שתבדקו שתוכלו לקבל כולה המאפשר לכם גם גישה לארגזים.

בדקו על תחזוקת המקום, הדברה, ניקיון, ואוורור המקום. האם המקום מחובר למוקד שמירה 24 שעות ביממה והאם יש אבטחה היקפית במקום.

ביטוח אחסון הציוד שלכם

נושא שחשוב לשים עליו את הדגש הוא ביטוח הציוד שלכם, וודאו כי חברת האחסון מבטחת את המקום, ושהנושא כתוב בחוזה.חברות הביטוח מחייבות את חברת האחסנה להתקין במקום אמצעי מיגון שונים כגון מנעולים מיוחדים, חברת שמירה או מצלמות כחלק מהביטוח, דבר המבטיח כי הציוד שלכם מוגן.

אחסון סחורה לפעמים רבות הוא לתקופה ארוכה, לכן בקשו המלצות וטיפים מחברת האחסון על אופן האחסון, ושמירה על הציוד שלכם.


 
אודות המחבר

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55098.aspx