נראות נהדר ליד הכלה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 04/02/19

אף אחת לא ממש רוצה להאפיל על הכלה בערב החתונה שלה, אבל כל אישה רוצה להיראות הכי טוב שהיא רק יכולה מבלי שהשמלה שלה תהיה בגוון שקרוב לזה של הכלה.

הבחירה של גוון השמלה הוא חלק מאוד חשוב מהבחירה הסופית של השמלה שתהיה מתועדת במידה רבה, בייחוד כאשר את האחות של הכלה, או אמא שלה, וכאן זה חשוב לשים את הדגש על בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.


איך בוחרים את השמלה

בארץ רוב האנשים אינם מורגלים בלבישה של שמלות נשף מהודרות, אלא לכל היותר שמלה פשוטה שאותה רואים על גבי הקולב ומתאימה ליציאה לסרט או למסעדה. המעבר הזה אל עבר בגדי ערב יוקרתיים יותר יכול להרגיש כמו קפיצה יותר מידי גדולה, ועל מנת להיראות הכי טבעיים שאפשר זה חשוב מאוד לבחור שמלת ערב שבה מרגישים לא מחופשים, אלא כמו חלום שהתגשם להיות כוכבת לערב אחד.

שמלה טובה היא כזו אשר מדגישה את כל הצדדים הכי טובים של האישה, וזה אומר כי כל גזרה יכולה לעשות זאת, בייחוד עבור אישה שלא לבשה שמלת ערב מהודרת טרם לאותו המעמד של החתונה. זה מדהים לראות כי הרוב המכריע של הנשים לא ממש יודעות איזו גזרה תהיה עבורן הכי טובה, ולכן זה פרק מאתגר להיכנס אל חנות שמלות ערב לחתונה בתל אביב ולמדוד כמה סוגים של גזרות רק כדי להבין איך הגוף נראה בכל אחת ואחת.

לבסוף, בבוטיק איכותי יש גם את האפשרות של התאמה אחרונה, שבה מסדרים את אותה שמלה יוקרתית על מנת שהיא תהיה מותאמת בכל כיוון אל האישה, שכן כל אישה מגיעה בגובה שונה ועם דרישה שונה אורך של המחשוף והאורך של השרוול עבורה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55237.aspx