אחסון ציוד
נכתב על ידי: פורטל לבית
תאריך: 01/03/19

אחסון ציוד לתקופה קצרה או ארוכה, באם מדובר ברייל וקשיין או טיול ארוך של אמצע החיים, אחסון רהוט הבית בין מעברי דירה או שיפוץ גדול של הבית. כל אלה דורשים התארגנות של חברת אחסנה. חשוב לנו שהציוד יישמר גם אם זה לזמן קצר.

אנחנו מחליפים ספה, אחת לכמה שנים או מיטה או מזנון, אבל יש ציוד שהולך איתנו לכל החיים, יש כאלה שיש להם אוסף ספרים שאספו במשך השנים, אלבומי תמונות, ואף רהיטים שבעלי חשיבות אצלנו שגם שהשנים יעברו אנחנו נמשיך לשמור אותם כי הם בעלי ערך סנטימנטלי. אחסון ציוד לצורך נסיעה ארוכה דורש התארגנות לאחסן את הציוד לתקופה ארוכה וזאת בידיעה שהציוד שמור , לא יירטב או ייהרס.


הציוד שלכם בידיים טובות?

אתם רוצים להאמין שאכן בחרתם חברת אחסנה בעלת ניסיון ותודעת שירות גבוהה שתשמור על הציוד שלכם. אבל הבחירה של חברת אחסנה היא החלטה שלכם וחשוב שתעשו את ההחלטה הטובה ביותר. הכנו לכם מדריך לקצר כיצד לבחור חברת אחסנה, מה לבדוק ומה לשאול.

בדקו היכן ממוקם המחסן האם הוא רחוק ממקום המגורים או קרוב, במידה ויש לכם צורך מדי פעם להוציא משהו מהמחסן חשוב שיהיה קרוב אליכם גאוגרפית.

מי שומר על ציוד שלכם ויותר נכון האם הציוד שלכם באמת מאובטח, בדקו מהם ארגוני השמירה במקום, האם המתחם סגור, האם יש חברת שמירה. והאם הציוד שלכם מאובטח.

מצב המחסנים הוא גם נושא שעליכם לבדוק. חשוב שתיקחו מחסן בהתאם לציוד שלכם ושלא תשלמו על מחסן חצי ריק.  בדקו שהמחסנים נקיים, בררו מתי ריססו אותם ובדקו שהאזור מסביב למחסן נקי ולא כולל מצבורי אשפה חשופים.

האם הציוד שלכם במכולות או במחסן. קחו בחשבון שאם הציוד נמצא במכולה שהיה תחת כיפת השמים היא חשופה לגשם ולשמש חזקה, החום במכולה סגורה גבוה יותר מהחום בחוץ וציוד שרגיש לטמפרטורה גבוהה עלול להתקלקל כגון מוצרי חשמל ועוד. במחסן שימו לב שהמחסן שלכם בלבד ואינו בשיתוף עם עוד אנשים.

גישה למחסנים – בררו מתי ניתן להגיע אל המחסן, בשעות הפעילות ומהן, האם יש לוודא מראש שיש מישהו במקום או בכל שעה שנוחה לכם מבלי ליידע.

אחסון ציוד על ידי חברת שירותי אחסנה המעמידה לרשותכם שירות מעולה של אחסון ציוד במחסנים או אחסון במכולות, בהתאם לכמות ונפח הפריטים אותם ברצונכם לאחסן. חברת אחסון מקצועית תדע להעניק לכם פתרונות אחסון, בהתאם לכמות ונפח הציוד שלכם, בהתאם לסוג הציוד ולזמן האחסנה.  אנשי המקצוע שלנו מסייעים לכם לבחור את יחידת האחסון הנדרשת לכם,  וזאת לאחר הקשבה ולמידה על  הצרכים שלכם והאילו פריטים מדובר.


 
אודות המחבר

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55350.aspx