רוכשים רכב משפחתי חדש
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 18/08/19

רכישה של רכב חדש היא כזו שמתבצעת יותר ויותר בשנים האחרונות, ואת זה ניתן לראות עם הרבה מאוד דגמים שנמצאים על הכביש, יחד עם העובדה כי הכמות של המגרשים שבהם יש רכבים משומשים בני כמה שנים בודדות ואף שנה בלבד, שמחכים לרוכש השמח שיקנה אותם.


כמה עולה רכב משפחתי

העלות של רכב משפחתי היא כזו אשר מזמן כבר עברה את המחיר של מאה אלף השקלים, עם עלות ממוצעת של 130 אלף שקלים עבור רכב פשוט שאינו מסוג ג'יפון. אם רוצים רכב שיהיה גם עם כל מה שרכב משפחתי צריך להיות לצד העובדה כי הרכב יהיה תחת קטגוריה של ג'יפון, צריכים כבר לעלות בצורה ניכרת עם המחיר שמתחיל עם 140 אלף שקלים וממשיך אל עבר 180 אלף שקלים ואף מעבר לכך, תלוי בשדרוגים שמתווספים ובדגם שיכול להיות זול או יקר. איך כולם מבצעים מימון רכב חדש במחיר כה יקר? הפרטים בפסקה הבאה.


איך משלמים עליו

לאחר שמבינים כי צריכים לממן רכב עם הוצאה של מעל למאה אלף שקללים, יכולים לבדוק האם ישנה מקדמה שאיתה אפשר להוריד את העלות המיידית של הרכב לסכום שמתחת למאה אלף השקלים, וישנה גם האפשרות השנייה, שבה פונים אל היבואן של הרכב מהדגם המועדף, ושם לנסות ולבדוק האם קיימת אפשרות של מימון רכב כדי לבצע סגירה של עסקה.

במקרים רבים היבואנים כבר מאפשרים רכישה של רכב בצורה שמחלקת את הרכישה לשלושה חלקים של תשלום מקדמה, תשלומים חודשיים לשלוש עד חמש שנים ותשלום של החלק האחרון בתום התקופה. התנאים של המימון משתנים להם מחברה לחברה, וכאן זה חשוב מאוד לעמוד על אותם ההבדלים כדי לקבל את המימון הכי משתלם שאפשר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article55947.aspx