למה לבזבז גם זמן וגם כסף? רכשו ביטוח חיים אונליין
נכתב על ידי: איילת צור
תאריך: 04/06/20

ביטוח חיים הוא אחד מהביטוחים האלו שפשוט לא כדאי לוותר עליהם, בוודאי אם יש לכם ילדים או פרטנר/ית.

ביטוח חיים פרטי מסוג ריסק מבטיח למעשה שבמידה והמבוטח נפטר, לא עלינו, תקבל המשפחה (המוטבים) סכום כסף גדול שיאפשר לה להמשיך לשמור על רמת החיים. מוות של אחד ההורים למשל משפיע מאוד על כלכלת משק הבית. ללא המפרנס קיים קושי אמיתי להמשיך ולשמור על כלכלת הבית, ולעיתים מאוד קרובות סכום הפיצוי המגיע מפוליסת ביטוח החיים מפרידה בין טרגדיה לבין חיים בכבוד.

ביטוח חיים אונליין, יותר זול והרבה יותר נוח

זה קרה רק בשנתיים האחרונות, לא צריך טלפונים, לא צריך לשלם לסוכני ביטוח עמלות וגם לא צריך לקום מהכיסא הנוח שבבית. כבר היום ניתן לרכוש ביטוח חיים אונליין וליהנות מהנחות מפליגות תודות לקיצוץ של המתווכים (סוכני הביטוח).

ביטוח חיים אונליין הוא לא רק זול יותר ונוח לרכישה, הוא גם מאפשר לנו לערוך השוואת מחירים בין כמה הצעות ביטוח, ולבחור את הצעת ביטוח החיים הטובה והמשתלמת ביותר עבורנו.

ביטוח חיים אונליין – איך זה עובד הלכה למעשה?

כדי לרכוש ביטוח חיים אונליין לא צריך לעשות הרבה. יש לגשת לאתר ביטוח חיים אונליין, למלא מספר פרטים אישיים (שם, שם משפחה, גבר/אישה, עישון ועוד כמה פרטים נוספים) ובתוך 2 דקות לערך מקבלים הצעת מחיר לביטוח חיים ריסק.

למי שחושש שרכישת ביטוחים אונליין, חשוב לציין כי חברות ביטוח אמינות תמיד יציעו דרכי יצירת קשר על מנת לשוחח עם נציגים מקצועיים אנושיים. אותם ניתן לשאול שאלות, לקבל תמיכה ועזרה בתהליך הרכישה אונליין.

מעבר אוטומטי בין פוליסות ביטוח חיים הוא עוד יתרון כאשר רוכשים ביטוח חיים אונליין. כלומר: גם אם יש לכם כבר פוליסת ביטוח חיים ובדקתם הצעת מחיר דרך אתר ביטוח אונליין ומצאתם שההצעה טובה יותר - תהליך המעבר בין הפוליסות, מזו הישנה לזו החדשה והמשתלמת יותר, יערך באופן אוטומטי, מבלי שאתם תצטרכו לעשות דבר. נוח, אמרנו כבר?


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57213.aspx