מעבירים פליירים אל המטרה
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 28/10/20

עסק הוא מקום שבו יש שאיפה להעלות את מספר העסקאות במועדים מסוימים ובאופן כללי במהלכה של כל השנה. לשם כך מבצעים בעלי עסקים כל מיני סוגים של פעילויות שיווק ופרסום, כאשר את הפעולות הללו ניתן לבצע בכל מיני דרכים. אחת מאלה נעשית על ידי יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.


פלייר שנותן עבודה

חייבים ליצור פלייר שיהיה בולט ויניע עד כמה שיותר לפעולה. לחברות שיוצרות פליירים שיווקיים יש גם ניסיון רב ביצירה של פליירים, והן גם יודעות במקרים רבים להכין גרפיקה מעניינת ש"תופסת את העין". יש עיקרים שאותם לא כדאי לפספס כמו הגודל של הפונט, התמונה שאותה בוחרים, הטקסט שרושמים והדרכים לשם יצירת קשר עבור לקוחות שונים. הדבר הבא לאחר שרואים כי הפליירים מוכנים בכמות הנכונה וערוכים באופן הכי שיווקי, הוא להבין מיהו הקהל שעבורו מכינים ומחלקים את הפלייר, וזה מצריך גם פעולה של הפצת פליירים בצורה שתביא אל כמה שיותר יצירת קשרים.


עניין של חלוקה נכונה

מה זה אומר לחלק את העלונים בצורה נכונה? שממש חייבים לעשות פעולה שבה בוחנים את קהל הלקוחות שיהיה רלבנטי עבור אותו העסק שבו פועלים, ולפי זה לא רק להכין את המודעה על גבי הפלייר, אלא גם לבצע הפצת פליירים לאחר פילוח חכם ויעיל. בפילוח בוחנים היכן נמצאים הלקוחות הרלבנטיים, ודבר זה חוסך פעולה של חלוקה באזור שבו יש פחות לקוחות פוטנציאליים, ובזבוז של פליירים היכן שלא יתקבל מהם שיווק אפקטיבי כלל וכלל.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57778.aspx