רכב מפואר לכל אחד
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 04/11/20

מאז שהומצא כלי הרכב הראשון העולם של בני האדם רק הלך ונעשה יותר ויותר נוח ככל שמדובר ברכב מנועי שמביא מכאן לשם. הדגמים של המוכניות רק הלכו והתרבו, והמחירים אף הם הלכו וצמחו ככל שיצרנים הצליחו לייצר רכב שמגיע באופן הכי יוקרתי והכי משופר, וזה כבר הביא לדגמים שלא התאימו לכל אחד.


למי מתאים רכבי יוקרה

לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ, ובכל מקום אחר בעולם. זה נכון כי רכבי יוקרה מקבלים את היוקרה שלהם הרבה בשל העובדה שלא כל אחד יכול לבצע רכישה שלו, והוא לגמרי אינו מגיע לאדם הממוצע, אבל היכן שיש ביקוש יהיה גם היצע מתאים לכל אחד ואחד. מה זה אומר למעשה? שגם אם לא יכולים לרכוש רכב יוקרתי, אין זה אומר כי לא ניתן לצאת לנסיעה כשנמצאים בתוככי רכב שכזה בשיא הנוחיות והנועם.


כמה זה עולה

לבצע רכישה של רכב יוקרתי זו פעולה שעולה הרבה מאוד כסף, במיוחד בארץ עם כל העלויות של המיסוי והתוספת שגובה לעצמו עבור היבואן. רכישה של רכב יוקרתי יכולה להיות בעלות של רבע מיליון שקלים והרבה הרבה מעבר לכך, תלוי ברכב שאותו בוחרים. יש כאלה שיסתפקו ברכב של רבע מיליון שקלים ויש כאלה שיבחרו ברכב שקרוב למיליון שקלים, או יותר, כל אחד לפי התקציב האישי הפנוי לכבוד אותה רכישה. זהו רכב שקרוב לוודאי יגיע עם כל סוג של שכלול אפשרי, עם החלקים הכי מובחרים באזור של הנהג, הנוסעים וכל יתר החלקים. הגימור יהיה כזה שזועק יוקרה מכל עבר, ומכאן המחיר הגבוה של רכבי יוקרה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article57806.aspx