חגיגות סיום תיכון
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 30/12/20

כל אחד זוכר את היום שבו הגיע אל המעמד הזה של מסיבת הסיום שבה חוגגים את הסיום החגיגי של 12 שנות לימוד. הפער בין החגיגות שהיו מתקיימות עבור ההורים שלנו בהחלט שונות מכל מה שמתרחש נכון להיום, עם חגיגות מסוג נשפים מפוארים שמזכירים לא מעט את כל מה שקורה במסיבות סיום תיכון שקיימות בארצות רחוקות, עם בגדים ממותגים לאירועים ורכבים לא פחות יוקרתיים.


ככה מסיימים י"ב

לימוד של 12 שנים ברצף היא אינה פעולה מובנת מאליה, למרות שהיא כזו שאותה מבצעים כמעט בכל סוג של מדינה מפותחת ברחבי העולם. זה לגמרי לא דבר ברור מאליו שזה יהיה נכון ואפשרי ללמוד במשך כל כך הרבה שנים במערכת חינוך ציבורית או פרטית, כאשר במהלך שנות הלימוד לומדים הרבה יותר מאשר החומר שאותו מלמדת כל מורה ומורה. לכן, זה די מתבקש כי הסיום של השנה ה-12 יהיה גרנדיוזי ומושקע, כזה שכולל לימוזינה לנשף ובגדים שנרכשו בהשקעה כספית לא קטנה. אבל, איך יכולים לעמוד בהוצאות הלא פשוטות הללו, בייחוד כשלא מדובר באנשים שמגיעים ממעמד סוציו אקונומי גבוה?


ומה לגבי העלות

עד כמה שהעלות של לימוזינה היא גבוהה, אף אחד לא מבקש לרכוש אותה, אלא להשכיר את הרכב המפאר הזה לנסיעה של כשעה ולא ממש מעבר לכך. הנסיעה ברכב מסוג לימוזינה לנשף מאפשרת לכל הנערים והנערות להרגיש את הייחודיות הזו של היום המיוחד, שעליו ניתן לשלם ביתר קלות במידה וחבורה שלמה עולה אל הרכב ומחלקת את התשלום בין כל מי שמגיע לנסיעה. אם טורחים ומבצעים את ההזמנה מבעוד מועד, מקבלים גם הצעת מחיר נוחה יותר מאשר הצעה כאשר ישנו ביקוש שיא והמחיר הוא עבור מה שכבר נשאר זמין להשכרה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article59074.aspx