היתרונות של קלנועיות לגיל השלישי
נכתב על ידי: יחיאל לוי
תאריך: 15/07/21

כולם הולכים ממקום אחד לאחר בכל יום, עם המוני משימות שרק הולכות וגדלות ככל שגדל לו אדם בודד אל משפחה שלמה. הדרך הכי יעילה להגיע ממקום למקום היא בהחלט על ידי רכב פרטי, למרות שבחלק ממקומות העולם ישנה תחבורה ציבורית מאוד יעילה.

בארץ, ישנה תנועה אל עבר כלי נסיעה חשמליים, כאשר אנשים בגיל השלישי לומדים להכיר את הנוחיות ואת היתרונות הבולטים שיש לקלנועיות להציע עבורם.

משפרים את איכות החיים

זה לא פשוט להגיע אל הגיל השלישי רק על מנת לגלות כי הגוף כבר לא עושה את כל הפעולות שהיינו רגילים לעשות כבעבר. התנועה הופכת להיות הרבה יותר קשה, ולשם כך יש להסתגל ולאמץ דרכי פעולה אחרות שמסייעות להשלים את כל מה שעושה אדם ביום בודד אחד.

במקום להיות תקועים בבית ולאבד מידה ניכרת של עצמאות ניתן להיות ניידים על ידי רכישה של קלנועית פשוטה שגם לא עולה הרבה כסף ומביאה אל האפשרות לצאת מן הבית ולשמר את אורח החיים שאולי משתנה במעט, אבל עדיין נותר עם האפשרות להיות ניידים ועצמאיים במידה חשובה.

עוברים לחיסכון כספי ניכר

זה דבר שמתרחש אצל לא מעט אנשים שמגיעים אל הגיל השלישי ללא פנסיה הגונה. בגיל מאוחר מגלים עד כמה הכסף שמתקבל מהפנסיה הוא מועט לעומת כל ההוצאות שקיימות עבור דירה, ומה שמתקבל הוא אנשים שלא ממש יכולים לחיות כפי שהם חיו כאשר היו מקבלים משכורת של שכר מלא בכל חודש שעבר.

הקיצוץ בהוצאות בא לידי ביטוי גם במכירה של רכב פרטי ומעבר לכלי נסיעה קטן. שימוש בקלנועית מהווה פתרון נהדר שחוסך כסף בצורה משמעותית למדי, ומעניק שורה ארוכה של יתרונות אחרים לחלק לא קטן של האוכלוסייה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article59909.aspx