פסיפיק גרין מאשרת את כוונתה לרכוש את Tupa Energy Limitedבבעלות Sheaf Energy Limited, לפיתוח אגירת אנרגיה בסוללה של 249 מגה-ואט בבריטניה
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 28/09/21

פסיפיק גרין מאשרת את כוונתה לרכוש אתTupa Energy LimitedבבעלותSheaf Energy Limited, לפיתוח אגירת אנרגיה בסוללה של 249 מגה-ואט בבריטניה

דובר, דלאוור, 28 בספטמבר 2021, (ACCESSWIRE) :

Pacific Green Energy Storage (UK) Limitedחברה בת בבעלות מלאה של פסיפיק גרין טכנולוגיות(OTCQB:PGTK)), מודיעה כי על פי תנאי הסכם המסגרת שלה עם Tupa Energy Limited, היא אישרה את כוונתה לרכוש את Sheaf Energy Limited ), מערכת אחסון אנרגיה לסוללה ("BESS") שבסיסה באנגליה ונמצאת בבעלות מלאה של Tupa.

בעקבות פיתוח BESS מוגבל של פארק האנרגיה ריצ'בורו עם 99.8 מגה-ואט ש-PGES (UK) רכשה מוקדם יותר השנה, פיתוח ה- SEL BESS בעוצמה של 249 מגה-ואט הוא השלב הבא בהסכם BESS בסך 1,100 מגה-ואט שחתמה PGES(UK) עם Tupa במרץ 2021. PGES(UK) ו- Tupa ממשיכים לבנות על הצלחת ההתפתחויות הראשוניות, כאשר מאזן ה-750 מגה וואט צפוי להיות פעיל ב-2025.

PGES(UK) תמשיך לשלב את הידע המקיף של שוק אגירת האנרגיה בבריטניה ואת המומחיות הטכנית של מומחה תכנון ואינטגרציה BESS בבעלות מלאה שלPacific Green Innoergy Technologies Limited, יחד עםShanghai Electric Gotion New Energy Technology Co., Limited's ("SEG") 10 GWhלשנה של קיבולת ייצור הסוללה, כדי לספק פיתוחים באיכות גבוהה בקנה מידה מוביל בתעשייה.

אודות Pacific Green Technologies, Inc.

פסיפיק גרין טכנולוגיה Pacific Green Technologies Inc. מתמקדת במתן מענה לצורך העולמילאנרגיה יותר נקייה ובת קיימא. החברה מציעה פתרונות אנרגיה של BESS ואנרגיית שמש מרוכזת (CSP) כהשלמה לחטיבות הטכנולוגיות לסביבות ימיות ובקרת הפליטות שלה.

למידע נוסף, בקרו בבקשה באתר של PGTK: www.pacificgreentechnologies.com

אודות SEG

SEG הוא מיזם משותף בין Shanghai Electric Group Co., Ltd ("Shanghai Electric") ו Guoxuan High-tech Co., Ltd, ופועלת בין מרכזי הייצור ושרשרת האספקה הגדולים והמתקדמים ביותר בעולם. שנגחאי אלקטריק (SHA: 601727), שיש לה 70,000 עובדים והכנסות תפעוליות של מעל 20 מיליארד דולר, מספקת גיבוי תעשייתי חזק וניסיון של עשרות שנים בייצור ואינטגרציה של ציוד חשמל.

ליצירת קשר:

Scott Poulter, Chairman & CEO
Pacific Green Technologies
T: +1 (302) 601-4659

מקור: Pacific Green Technologies, Inc.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article60207.aspx