NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 28/06/22

NielsenIQ מאיצה את הרחבת אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית עם הוספת מנהלת למעבדת הקמעונאות, דואן אי. נורוול

שיקאגו, 27 ביוני 2022, (BUSINESS WIRE):

NielsenIQ חיזקה את הפרקטיקה הקמעונאית הגלובלית המובילה שלה עם צירופה של דואן אי. נורוול כמנהל גלובלי של מעבדת הקמעונאית החדשה שהקימה NielsenIQ לאחרונה. בתפקידה החדש, נורוול תוביל צוות מתקדם שנוצר כדי לזהות טוב יותר את צרכי הלקוחות הקמעונאיים, לתכנן פתרונות ולאפשר לקמעונאים להשתמש בחבילת המוצרים המלאה של NielsenIQ כדי שתעזור להם להניע את העסק שלהם. נורוול תבנה אסטרטגיית מכירות וניהול מסחרי שמטרתה להרחיב את המיקוד האנליטי הקמעונאי של NielsenIQ ולאפשר צמיחה בתוך היחידה העסקית.

"המעבדה הקמעונאית של NielsenIQ היא חלק חשוב אסטרטגיית הקמעונאות הגלובלית ומהצלחת החברה שלנו, והידע והרקע המובילים בתעשייה של דואן בשוק הגלובלי מספקים נקודת מבט נדירה אודות האקלים הקמעונאי הנוכחי", אמר דייוויד ג'ונסון, נשיא גלובלי לקמעונאות ב- NielsenIQ. "הניסיון הנרחב שלה מיד ראשונה ישפר את מגוון פתרונות הלקוח המוכנים הרחב שלנו ויוסיף עומק משמעותי לצוות הקמעונאי שלנו. אנו שמחים כי NielsenIQ ממשיכה למשוך את הכישרונות הטובים ביותר של הוגים חדשניים ומנהיגים בעלי חזון".

נורוול היא מנהיגה עסקית בעלת חזון עם רקורד מוכח של הצלחה וניסיון קמעונאי נרחב. המומחיות שלה בניתוח נתוני צרכנים ויצרנים, בגישור בין פתרונות מורכבים לפתרון בעיות עסקיות ובניהול רווח והפסד ואסטרטגיה עסקית מונחית צרכנים יאפשרו לנו לספק תוצאות עסקיות חזקות וארוכות טווח.

"המעבר ל-NielsenIQ הוא מרגש עבורי, כי המוניטין של החברה בשירות לקוחות מעולה ומסירותה לאספקת אנליטיקה מומחית למגמות צרכנים ומגמות שוק הינו ללא תחרות", אמרה דואן אי. נורוול. "נמשכתי גם למעבדת הקמעונאות החדשה של החברה, תפיסת מעבדה חדשנית אמיתית המאפשרת גילוי של בעיות השורש של הקמעונאים, יכולת לטפל בבעיות אלו והזדמנות להפיק רווחים מהחוזקות של הקמעונאי. אני מצפה להניב תוצאות עסקיות חזקות על ידי הובלה ופיתוח של צוות מגוון של הוגים חדשניים ואנשי מקצוע מוכשרים במעבדה הקמעונאית של NielsenIQ".

לפני שהצטרפה ל-NielsenIQ, נורוול בילתה יותר מ-10 שנים ב-Walmart, שם שימשה כסוחרת בכירה וגם כמשווקת בקטגוריות בתחום המזון, החומרים המתכלים והיופי. היא זכתה להכרה עם פרסי תעשיה שונים, כולל Merchandising Excellence Impact Award של Walmart ו-Risk Thinking Award של Walmart. בנוסף, נורוול הוצגה כדוברת ראשית באירועים רבים בתעשייה והודגשה כמנהלת "די חזקה" בתעשיית היופי בידי המגזין Essence, במאמר "נשים שחורות ביופי: 15 מנהלות יופי שמשנות את התעשייה".

אודות NielsenIQ

NielsenIQ, חברת שירותי מידע גלובלית, מספקת את תקן הזהב במדידות צרכניות וקמעונאיות, באמצעות ההבנה המחוברת, השלמה והאפשרית ביותר של הצרכן הגלובלי המתפתח בכל הערוצים. NielsenIQ היא מקור אמון לתעשיות שאנו משרתים, והחלוצה המגדירה את המאה הבאה של מדידות צרכניות וקמעונאיות. הנתונים, התובנות המחוברות, האנליטיקה והחיזוי שלנו מייעלים את הביצועים של יצרניות סחורות צרכניות ארוזות וחברות קמעונאיות, מקרבים אותן לקהילות שהן משרתות, ועוזרים להניע את הצמיחה שלהן.

חברת NielsenIQ, בית השקעות של Advent International, פועלת ביותר מ-90 שווקים, המכסים למעלה מ-90% מאוכלוסיית העולם. למידע נוסף, בקרו בכתובת NielsenIQ.com.

למידע נוסף:

Gillian Mosher
VP, Communication
[email protected]

מקור:NielsenIQ

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62264.aspx