Legit Security צוינה ככוכב עולה כחלק מרשימת Cloud 100 של Forbes
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 09/08/22

Legit Security צוינה ככוכב עולה כחלק מרשימת Cloud 100 של Forbes

תל אביב, 9 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Legit Security, חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית לאבטחת שרשרת האספקה של התוכנה בארגון, הודיעה שנבחרה כאחת מ-20 הכוכבים העולים כחלק מרשימת Cloud 100 השביעית של Forbes לשנת 2022. רשימת Cloud 100 היא רשימה מכרעת של חברות הענן הפרטיות המובילות בעולם, והיא מפורסמת בידי Forbes בשיתוף עם Bessemer Venture Partners ו-Salesforce Ventures. רשימת הכוכבים העולים מייצגת חברות ענן בעלות צמיחה גבוהה ומובילות בקטגוריה שעומדות להצטרף לרשימת Cloud 100.

"יש לנו כבוד גדול לקבל את הפרס הזה מקבוצה כל כך יוקרתית", אמר רוני פוקס, מנכ"ל Legit Security. "אנחנו נלהבים מהמשימה שלנו לאבטח שרשראות אספקת תוכנה מפני התקפות. אנו מאמינים שיש צורך דחוף לפתרון בגישה חדשה עבור סביבות שרשרת אספקת תוכנה מודרניות אשר כעת הופכות יותר ויותר למטרות של פושעי סייבר. אנו שמחים לראות אימוץ מהיר של הפתרון שלנו בידי לקוחות ארגוניים ומצפים להצטרף ל-Cloud 100 בשנים הבאות".

"הכוכבים העולים של היום הם חברות ה-Cloud 100 של המחר", אמרה מרי ד'אונופריו, שותפה ב-Bessemer Venture Partners. "אנו מאמינים שיזמי ענן בכל רחבי העולם יכולים לבנות עסקים חדשים ומתמשכים, למרות תנאי השוק או רוח נגדית מאתגרת. הכוכבים העולים ב-2022 אינם שונים מכיוון שהם מטפחים צווצים מדהימים, צוברים מומנטום וממשיכים להתקדם לעבר מעמד של סנטאור. הזכייה בציון ככוכב עולה היא הזדמנות עבור קהילת הענן לחגוג את ההשפעה של היזמים הללו ואת העתיד הבהיר שלפניהם".

"לכוכבים העולים יש פוטנציאל להפוך לחברות ענן פרטיות מובילות", אמר אלכס קייאל, שותף מנהל, Salesforce Ventures. "אנחנו נרגשים מרמת החדשנות המתרחשת בחברות בשלב מוקדם באקו סיסטם של הענן ברחבי העולם, ואנו צופים קדימה, לראות את החברות הללו צומחות".

"החברות ברשימת הכוכבים העולים של Cloud 100 מייצגות את החברות הפרטיות המתעוררות הטובות והמבריקות ביותר במגזר הענן", אמר אלכס קונרד, עורך בכיר ב-Forbes. " נהיה יותר קשה בכל שנה להיכלל ברשימה הזו - זה אומר עוד יותר חברת עילית עבור אלה שכן מצליחות. מזל טוב לכל אחד מהכוכבים העולים לשנת 2022. אנו מצפים לראות אותם מצטרפים ל-Canva, Miro ואחרות בביצוע קפיצת המדרגה לרשימת Cloud 100 בשנים הקרובות".

הרשימות של פורבס 2022Cloud 100 ו-20 Rising Starsמתפרסמות באינטרנט בכתובתwww.forbes.com/cloud100. עיקרי הרשימה מופיעים בגיליון אוגוסט/ספטמבר 2022 של מגזין פורבס.

אודות Legit Security

Legit Security מגינה על שרשראות אספקת התוכנה מפני התקפה על ידי גילוי ואבטחת הצינורות, התשתית, הקוד והאנשים באופן אוטומטי, כך שעסקים יכולים להישאר בטוחים ובה בעת לאפשר שחרור תוכנה מהיר. Legit Security מספקת פתרון תוכנה כשירות קל ליישום התומך במשאבים בענן ובאופן מקומי ומשלב יכולות גילוי וניתוח אוטומטיים עם מאות מדיניות אבטחה שפותחו בידי מומחי תעשייה עם ניסיון אמיתי באבטחת SDLC. פתרון משולב זה שומר על אבטחת מפעל התוכנה שלך ומספק ביטחון מתמשך שהיישומים שלכם מושקים ללא פגיעויות.

Bessemer Venture Partners

Bessemer Venture Partners מסייעת ליזמים להניח יסודות חזקים כדי לבנות ולחשל חברות ותיקות. עם יותר מ-135 הנפקות ו-200 חברות פורטפוליו בתחום הארגונים, הצרכנים והבריאות, Bessemer תומכת במייסדים ובמנכ"לים מימיהם הראשונים ועד לכל שלב של צמיחה. הפורטפוליו הגלובלי של Bessemerכולל את פינטרסט, Shopify, Twilio, Yelp, לינקדאין, PagerDuty, DocuSign, Wix, Fiverr ו-Toast ויש לו 19 מיליארד דולר של נכסים רגולטוריים מנוהלים.

Forbes

פורבס דוגל בהצלחה בכך שהוא חוגג את אלה שעשו את זה, ואת אלה ששואפים לעשות את זה. פורבס מכנס ואוצר את המנהיגים והיזמים המשפיעים ביותר שמניעים שינוי, משנים עסקים ומשפיעים באופן משמעותי על העולם. המותג פורבס מגיע כיום ליותר מ-150 מיליון איש ברחבי העולם באמצעות העיתונות המהימנה שלו, האירועים הווירטואליים של LIVE ופורבס, תוכניות שיווק מותאמות אישית ו-47 מהדורות מקומיות מורשות ב-80 מדינות.

Salesforce Ventures

Salesforce Ventures עוזרת למייסדים יוזמים לבנות חברות שממציאות מחדש את הדרך שבה העולם עובד. מאז 2009, השקענו ושיתפנו פעולה עם יותר מ-400 מחברות התוכנה הארגונית ביותר בעולם, מ-seed ועד להנפקה, כולל Airtable, Databricks, DocuSign, Guild Education, Hopin, monday.com, nCino, Snowflake, Snyk, Stripe, Tanium ו-Zoom. Salesforce Ventures השקיעה ביותר מ-25 מדינות עם משרדים בכל רחבי העולם, כולל בסן פרנסיסקו, אירווין, ניו יורק, לונדון, טוקיו וסידני.

קשרי מדיה

Tony Keller
+1-847-421-1477

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62512.aspx