Street Cred Capital בוחרת ב-Synchronoss כדי להציע ענן אישי כחלק מתוכנית המימון למכשירים ניידים שלה
נכתב על ידי: חיים נוי
תאריך: 10/08/22

Street Cred Capital בוחרת ב-Synchronoss כדי להציע ענן אישי כחלק מתוכנית המימון למכשירים ניידים שלה

חברת הפיננסים מייצגת הזדמנות שוק ייחודית למכור מחדש את פתרון הענן האישי של Synchronoss ולהרחיב את הערך של מימון המכשירים

ברידג'ווטר, ניו ג'רסי, 9 באוגוסט 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Synchronoss Technologies, Inc (נאסד"ק: SNCR), חברה גלובלית מובילה וחדשנית במוצרי ופלטפורמות ענן, הודעות ודיגיטל, הודיעה היום כי Street Cred Capital חתמה על מכתב כוונות להפוך למפיצה של פתרון הענן האישי בעל הערך המוסף של החברה. מוצר הענן האישי של Synchronoss מספק פתרון מוכן מהמדף לחברות המבקשות לשלב ענן אישי כערך מוסף לשירות שהן מציעות.

Street Cred Capital, המשרתת ספקים מובילים בצפון אמריקה, MVNO וקמעונאים, מציעה שש אפשרויות להלוואות למימון מכשירים חדשים ופתרונות בעלי ערך מוסף. Street Cred Capital משתלבת בחוויית הקנייה המקוונת ובנקודות המכירה, כמו גם בתזרימי בקשות האשראי, והיא מאפשרת רכישת מוצרים ושירותים משלימים בקלות ובמחיר סביר במיוחד, תוך שיפור משמעותי בביצועי המכירות והגדלת ההכנסות.

הפתרון של Synchronoss מאפשר ל-Street Cred Capital להציע חבילת ענן אישי בתעריף מוזל כחלק מכל רכישה ממומנת. הצעה ייחודית זו מאפשרת למנויים לגבות, לסנכרן ולארגן מגוון רחב של קבצים דיגיטליים במכשירים ואל הענן. מנויים יכולים לממן תוכנית ענן ל-12, 18 ו-24 חודשים, והערך של כל מנוי ינוע בין 50 דולר ל-400 דולר בהתאם לסוג התוכנית שבוחרים.

באמצעות האקו סיסטם של ערוץ המכירות הנייד שלה, Street Cred Capital מציעה פתרונות מימון שמתאימים לכ-32 מיליון לקוחות. הענן האישי הוא פתרון אידיאלי עבור ספקי סלולר ו-MVNO, ספקי שירותי אינטרנט, חברות ניטור אבטחה וכן ביטוח, שירותים פיננסיים ומעניקי הלוואות כדי להציע פתרונות חדשים ומניבי הכנסה, וחבילות עם ערך מוסף.

"הרחבנו בהצלחה את פתרונות הענן של Synchronoss כדי לשרת את הצרכים של ספקי שירותים גלובליים, חברות ביטוח וקמעונאים, ו- Street Cred תייצג הזדמנות שוק חדשה ומלהיבה עבור פלטפורמת הענן האישית שלנו", אמר ג'ף מילר, נשיא ומנכ"ל Synchronoss.

"מינוף הניסיון הרב שלנו בענף המובייל מאפשר לנו להתמקד באצירת מוצרים ושירותים מהטובים מסוגם כדי לשפר את תוכנית המימון שלנו ולכדי ספק ערך נוסף ללקוחות שאנו משרתים", אמר קלינט פיילינג, מנכ"ל Street Cred Capital". פתרון הענן האישי מציע שירות משלים עם ערך מוסף שניתן לצרף בקלות לכל הצעת מימון של Street Cred כדי להגדיל את ערך ההזמנה הממוצע וערך חיי הלקוח עבור הספקים, ה-MVNO ושותפי הקמעונאות שלנו. אנו מצפים לעבוד עם Synchronoss כדי לספק פתרונות ענן אישי".

אודות Street Cred Capital


Street Cred Capital מספקת את פתרונות ההלוואות הטובים מסוגם המותאמים לתעשיית המובייל - וללקוחותיה. Street Cred, מובילה בתחום הפינטק שבסיסה בקולורדו, מספקת כלי הלוואות מהירים ומשתלמים המעצימים ספקי מכשירים ניידים וקמעונאים להצמיח את עסקיהם. באספקת פורטפוליו ניתן להגדרה של מוצרים ושירותים להלוואות המחברים בין צרכנים למלווים מובילים בתעשייה, Street Credמספקת חוויית הסמכת לקוחות יעילה, שיעורי האישור הגבוהים ביותר ושיעורי הלקוחות התחרותיים ביותר בשוק. קבלו מידע נוסף ב-www.streetcredcapital.com.

אודות Synchronoss

Synchronoss Technologies (נאסד"ק: SNCR) בונה תוכנה המאפשרת לחברות ברחבי העולם להתחבר למנויים שלהן בדרכים מהימנות ומשמעותיות. אוסף המוצרים של החברה מסייע לייעל את הרשתות, לפשט את תהליך השימוש הראשוני של המשתמשים, ולייצר מעורבות גבוהה יותר של מנויים במטרה להפיק זרמי הכנסות חדשים, להפחית עלויות ולהגדיל את מהירות ההגעה לשוק. מאות מיליוני מנויים סומכים על מוצרי סינכרונוס על מנת להישאר מסונכרנים עם האנשים, השירותים והתוכן שהם אוהבים. לקבלת מידע נוסף: www.synchronoss.com

למידע נוסף:

Media Relations Contact:
Domenick Cilea
Springboard
[email protected]

Investor Relations Contact:
Matt Glover / Tom Colton
Gateway Group, Inc.
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


 
אודות המחבר

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article62515.aspx