הפלגות נופש בספרד - מברצלונה ועד מיורקה
נכתב על ידי: הדני
תאריך: 29/03/11

ספרד היא אחת מבירות הנופש של אירופה, ומדי שנה מגיעים אליה מיליוני תיירים דרך טיסות וכן הפלגות נופש של קרוזים החולשים על כל אזור הים התיכון. במהלך שייט בספרד ניתן לבקר בשתיים מהערים היפות ביתר במדינה - ברצלונה ומיורקה.

סוכנות הנסיעות הדני מספקת חבילות קרוזים לספרד וכן הפלגות נופש של שייט ליעדים נוספים ברחבי העולם. העונה האידיאלית ביותר עבור הפלגה למדינה בחודשי הקיץ, בין יוני לאוגוסט, בעוד שניתן למצוא מסלולי הפלגה במחירים אטרקטיביים במהלך אוקטובר.

מומלץ להתחיל שייט הפלגות נופש של קרוזים בספרד עם ביקור בברצלונה, בירת מחוז קטלוניה וללא ספק אחת מהערים המרשימות באירופה. את הסיור בעיר אפשר להתחיל עם ביקור בשני המוזיאונים המפורסמים ביותר של ברצלונה - האחד מוקדש לאדריכל הנועז אנטוני גאודי, והשני מכיל את אוסף היצירות הגדול ביותר של הצייר פיקאסו, יליד מחוז קטלוניה. לאחר מכן, ועל בטן ריקה, מומלץ להמשיך הפלגה בברצלונה עם ביקור בשוק בוקריה - בה קיימים דוכנים רבים המוכרים מוצרים טריים האופייניים לאזור וכן מאכלים מעולים.

שייט קרוזים בספרד יכולים להמשיך גם לאזור פלמה דה מיורקה, השונה מבחינת הנוף והאטרקציות מהעיר הקטלונית. בעוד שברצלונה התפרסמה בזכות ארכיטקטורה או מוזיאונים מפוארים, פלמה דה מיורקה צברה שם בינלאומי בזכות חופים מרהיבים ובעיקר חיי לילה סוערים במיוחד. מומלץ לשלב הפלגה בפלמה דה מיורקה היא ביקור בחוות "סונמאר" שבסמוך לאי - המאפרת ליהנות מערב בסגנון ימי הביניים הכולל תחפושות וכן שתייה לא מוגבלת של יין. המועדון "Es Foguero" נחשב למומלץ בכל הקשור לריקודי פלמנקו.

סוכנות הנסיעות הדני מספקת חבילות קרוזים לספרד וליעדים נוספים ברחבי העולם. הספינות בהן מתקיימות ההפלגות כוללות את כל מה שצריך עבור חופשה מושלמת: חדרים מרווחים ושירות חדרים אישי, מופעי בידור, וכן בריכה שניתן לרבוץ בה בשעות היום והלילה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article15412.aspx