שיטת העבודה של מדפסות לייזר
נכתב על ידי: offix
תאריך: 10/07/11

ככל שעובר הזמן, יותר ויותר בתי עסק רוכשים מדפסות לייזר. ולמה בעצם שלא לרכוש מדפסות לייזר? מדובר במדפסות שיכולות להעניק לנו הדפסה באיכות גבוהה, ויכולת להדפיס עשרות דפים בדקה אחת. אין היום כמעט עסק שלא נמצא בו מדפסות לייזר איכותיות. היום אפילו אפשר למצוא עסקים רבים שהחליטו לקנות מדפסות לייזר צבעוניות, שכן המחיר שלהם יורד בהדרגה והופך להיות משתלם למי שרוצה הדפסה מהירה ואיכותית. האם חשבתם פעם איך זה שהעבודה של מדפסות לייזר היא מהירה כל כך?

כך עובדות מדפסות לייזר

מדפסות לייזר כשמן כן הן - יש בתוכן קרן לייזר, למעשה. מיד נבין מה התפקיד שלה. בשלב הראשון של ההדפסה, התמונה שתהיה מודפסת עוברת אל תוך הזיכרון של המדפסת. מהזיכרון של המדפסת היא עוברת ישירות אל קרן הלייזר של המדפסת. בשלב זה קרן הלייזר לא מדפיסה ישירות על הדף, אלא על גבי תוף מיוחד, שיכול להיות קשיח או גמיש. הסימון של הלייזר קובע למעשה איזה חלק יהיה מושחר, ואיזה לא יהיה מושחר (כלומר לא יודפס עליו דבר).

בשלב הבא, כאשר התוף מוטען למעשה בסימונים של קרן הלייזר, משתחרר הטונר. הטונר של מדפסות לייזר כולל בתוכו מעין אבקה שנצמדת אל עצמים טעונים חשמלית. האבקה נצמדת אל התוף ובשלב הבא, הדף נטען אל תוך מדפסות לייזר. הדף עובר הטענה אלקטרוסטאטית חזקה במיוחד, על מנת שאבקת הטונר תינתק מהתוף - ותעבור אליו במדויק. לאחר מכן, הדף עובר בתוך תנור מיוחד של מדפסות לייזר, על מנת שהאבקה תיצמד לדף, ולמעשה, תחדל להיות אבקה. לאחר מכן הדף יוצא החוצה. שימו לב, שלמרות שהתהליך הזה שעושות מדפסות לייזר נשמע מורכב - הוא לא אורך יותר ממספר שניות.

אם רכשתם מדפסות לייזר צבעוניות, התהליך הזה יחזור על עצמו כארבע פעמים - שכן מדפסות לייזר אלו כוללות כ4 טונרים שונים. כעת לאחר שהבנו את תהליך העבודה של מדפסות לייזר, נוכל ללא ספק לרכוש אותן עבור המשרד שלנו. היכן נקנה אותן?

אופיקס מוכרים מדפסות לייזר מתקדמות

חברת אופיקס היא חברה שמעניקה פתרונות מחשוב מקיפים לגופים ולעסקים בישראל. כחלק מהשירותים שאנחנו מעניקים, יש לנו גם קטלוג מוצרים מגוון ומתקדם במיוחד. חלק נכבד מהקטלוג שלנו מוקדש כמובן לנושא של מדפסות לייזר. אין היום עסק שיכול להיות שלם בלי מדפסות לייזר איכותיות בשחור לבן או צבעוניות. אם גם אתם רוצים לתת דחיפה משמעותית לעסק שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להיכנס לאתר של אופיקס, ופשוט להסתכל על מגוון עצום של מדפסות לייזר איכותיות ומתקדמות שיש לנו להציע לכם. כפי שראיתם שיטת העבודה של מדפסות לייזר היא מורכבת, ולכן חשוב מאד לבחור מדפסות לייזר איכותיות ואמינות שיש עליהן אחריות מלאה.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18262.aspx