עיצוב לוגו - ליצור "מותג" לחברה הוא ליצור את תדמיתה
נכתב על ידי: עיצוב לוגו
תאריך: 15/07/11

ליצור "מותג" לחברה הוא ליצור את תדמיתה

ולקדם תדמית זו באמצעות קמפיינים ודימוי חזותי. עבודה במיתוג מאפשרת למעצב גרפי או לחברת עיצוב להתערב בנקודות מבט רבות בתעשייה, מ עיצוב לוגו לפרסום, לקופירייט וסלוגנים. השאיפה של מיתוג הוא ליצור לחברה תדמית ייחודית ומוכרת ולצפות את התדמית הנחשקת.
במהלך הזמן, מותג יכול ליצור לחברה שם מוכר ומזוהה באמצעות צורה פשוטה או צבע.
ליצור מותג לחברה, מעצב זקוק להבנה מלאה של שאיפות הארגון, התעשייה כולה, ולעבוד עם עיצוב ליצור את החומרים המתאימים לייצוג החברה.
ל- פרש סטודיו יש רשימה נחמדה להימנע ממנה כאשר מחפשים עיצוב לוגו :
איך לא לעצב לוגו. דברים כגון תחרות עיצוב לוגו – כותרת שיצרה עימות קל לפני מספר חודשים כשציטטתי מישהו שרואה בתחרות עיצוב לוגו כדבר טוב.מה את/ה חושב/ת על רשימת Jacob? (בדוק את הדוגמאות של "קבלת לוגו ללא משוב". אווו. לא! חשבו מאד) בזמן כתיבת המאמר זה על עיצוב לוגו מצאתי "2 סיבות למה לקוח תמיד יצפה לשלם הרבה  עבור לוגו" שזה בערך דומה לכך שרב הלקוחות לא מעריכים לגמרי או מבינים מה נדרש עבור עיצוב לוגו מקצועי ומדוע הם חושבים שעיצוב לוגו מקצועי יקר מדי.
המחבר מעלה את השאלה של האם מעצבים צריכים לנסות להעשיר לקוחות בידע אודות הערך האמיתי של עבודת המעצב, או שלא.לאחר עיצוב לוגו יכול להגדיר העסק קטן בחזרה מקום מ 500 $ ל 50,000 $, תלוי כמה מסובכת אתה רוצה לעשות את התהליך. 
בנוסף עלויות תכנון, חברות גם צריך לזכור הם יצטרכו להתחיל מחדש ולהעביר את הלוגו החדש לכל דבר, החל משלוח תוויות מעטפות.  כל זה יכול להוסיף להצעת החוק סופי, החלפה פתאומית עדיפה על מעבר הדרגתי.  
סוניה סניידר, נשיא תקשורת קולמוס ב אורלנדו, פלורידה  אומר שזה חשוב לבחור מעצב אשר "העין," הכישרון ופרויקטים בעבר עולים בקנה אחד עם העסק שלך, האישיות שלך, השוק שלך ואת התקציב שלך. 
לבסוף, לאחר עסק יש התיישבו על לוגו, חשוב המסחרי אותו ולהגן עליו מפני שימוש על ידי חברות אחרות.


 
אודות המחבר

עיצוב לוגו  עיצוב גרפי הילה שבתאי עיצוב לוגו  פרש סטודיו סטודיו לעיצוב גרפי

03-6315536 www.pirsum4u.com    

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article18581.aspx