תיקון דוד שמש
נכתב על ידי: רונן בן ארצי
תאריך: 28/08/11

חורף, קר, לפחות המים במקלחת חמים. אבל מה אם גם זה לא נכון? קוראים לאינסטלטור שמתמחה בדודי שמש!

אין זה משנה אם מדובר ב יום קיץ שחון או יום חורף קפוא, אין דבר יותר משחרר מגיחה נעימה לאמבטיה. בטוח תסכימו שיש ימים שבהם רק מחכים להגיע הביתה ולהכנס למקלחת, ואז הסיוט הכי גדול הוא דוד מקולקל.

נזילה מהבוילר? המים לא נקיים? יש תקלה במערכת החימום? רק תזמינו שרברב ותפתרו את הבעייתכם בזריזות! לעתים שיחת טלפון קצרה להזמנה של תיקון דוד שמש היא הדבר היחיד המפריד בינך לבין אושר מוחלט ושקט נפשי.

איזה מידע שימושי והמלצות אפשר לתת על התחום המעניין התקנת דוד שמש?

- בכל פעם שמזמינים טכנאי דודי שמש, חשוב ביותר לוודא שיש לאיש המקצוע את כל הרשיונות לאדם במקצועו. כמו תמיד, כדאי להזמין עבודה אצל בעל מקצוע על פי המלצה של אדם קרוב ואמין.

- במידה וקניתם את דוד שמש לפני חמש שנים או פחות, וודאי תשמחו לדעת שהוא עדיין תחת אחריות. מצאו את תעודת האחריות והזמינו שירות תיקונים מטעם החברה בחינם.

- חשבונות מים גבוהים בצורה לא אופיינית הם סימן לכך שיש נזילה נסתרת, גם אם הקירות והתקרה נראים יבשים.

- בכדי למנוע תקלות בדוד שמש חשוב מאוד להתקין מסנן אבנית במערכת הראשית, ולבצע שטיפה פנימית של הדוד פעם בשנתיים לכל הפחות.

- השוק לא בטכנאי דוד שמש, לכולם ידע באינסטלציה, אך רק חלקם הם גם אינסטלטורים מוסמכים. במידה ומתאפשר לכם לשכור טכנאי נושא תעודת אינסטלטור, עשו זאת ללא היסוס! מכיוון שאיש המקצוע הוסמך לעזור לכם גם בבעיות שהתרחבו אל מערכות הצנרת האחרות בבית.

הכי חשוב, נסו לברר כמה שיותר פרטים, שאלו את כל השאלות ותוכלו להחזיר במהרה את המים החמים למקלחת!


 
אודות המחבר

רוצים לשמוע עוד על קבלן שיפוצים בבית? שיפוץ אמבטיה? מחפשים שיפוץ דירה? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article20263.aspx