איך לחפש מסעדה בצפון
נכתב על ידי: יוסי בוזגלו
תאריך: 10/01/12

שפע האטרקציות של צפון הארץ הוא גורם משיכה קבוע להמוני תיירים וישראלים שבאים לנפוש בו, בעיקר בתקופות החגים והחופשים. למשיכה יש המון גורמים, הקרבה של הצפון למרכז הארץ (שלוש שעות נסיעה מתל-אביב לכנרת בניחותא), מזג האוויר הנוח יחסית, האוויר הצלול , הכנרת , החרמון ועוד שפע הפעילויות המוצעות היום לתיירים.

הצפון גם מציע שפע של אפשרויות לינה, החל ממלונות יוקרה, צימרים יוקרתיים או עממיים, ועד לאכסניות נוער וקמפינגים במחירים עממיים יותר. אכסניות הנוער, יש לציין, עברו שדרוג של ממש בשנים האחרונות והם היום מלונות עממיים של ממש.

אין בילויי בלי אוכל.

כך שבין לבין כל שנותר הוא ליהנות מהנופש, ולדאוג כמובן גם לאוכל. גם כאן הצפון מציע שפע של אפשרויות, החל ממנגל מסורתי ועד לארוחות של מסעדות דגים בצפון עם יין לבן צונן ופירות ים, או סתם דג.  אבל לא פעם קורה שבאמצע יום בילויים מרגישים פתאום רעבים ונתקף רצון אז לאכול, ונכנסים למקום הראשון שמוצאים.

לפעמים זאת הצלחה, ולפעמים כישלון. אבל אם רוצים להבטיח הנאה מושלמת כדאי לפעמים גם לתכנן מראש את מקום הארוחה שלנו, כדי שהטיול יהיה מושלם.

,איך לבחור מסעדה מוצלחת.

סוף מעשה במחשבה תחילה אומר הפתגם. כך שלאחר שהזמנתם מקומות לינה ובחרתם מסלול, כדאי לחשוב גם על האוכל. יש היום שפע של אפשרויות לבחירת מסעדה בצפון שתתאים לטעמכם ולכיסכם.

·         לשאול חברים. חברים הם תמיד אופציה ראויה לקבלת המלצות אם אתם מכירים אנשים עשו מסלול באותו אזור עם טעם דומה, כדאי מאוד לשמוע את חוות דעתם ולראות אם יש להם המלצות.

·         חיפוש במדריכים. יש היום שפע של מדריכי טיולים המציעים מסלולים בדרגות קושי שונות בדרך כלל עם מסעדות באזור.

·         אתרי אינטרנט. גם האינטרנט שופע מידע על מסעדות מזרחיות בצפון מספיק להקיש את סוג האוכל המבוקש וכבר תקבלו שפע של אפשרויות. רק לבחור.

ומי שנתקע ברגע האחרון יכול לנצל את הטלפון הסלולרי כדי לגלוש ולחפש הצעות, אם יש לו אחד מדגם מתקדם. אבל את זהה כדאי לשמור רק כאופציה של הרגע האחרון.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article24881.aspx