מועדונים לבת מצווה ברחובות והסביבה
נכתב על ידי: אקבולוט יעקוב
תאריך: 22/01/12

רוצים לחגוג את החינה? לא צריך לחפש יותר. בפעמים מסויימות אנחנו מעוניינים לחגוג מאורע כלשהו, ומסיבה כלשהי, נעדיף לא להרים אירוע גדול. לפיכך קיימים הרבה מקומותאשר ישמחו לערוך אירועים צנועים. בהמשך העמוד נסביר בקצרה על כל מה שצריך לדעת על ארועים אישיים, ונסביר את המידע הדרוש בתחום מועדונים לבת מצווה ברחובות והשאר.

מה זה בכלל אירוע אישי?

באירוע קטן יחסית לא צריך הרבה בזבוז כסף מיותר ותכנונים לוגיסטיים, ובאותו הזמן עוד יש הרגשה של מועד מיוחד וקירבה, על משקל חינה או ימי נישואין. אמדו את כמות האורחים שיגיעו ביחס אל כמה גדול הארוע ויחסית לגודל האולם. הנחת יסוד היא - כי בארוע בת מצווה, נסיים מוקדם יותר, שלא כמו אירוע השקה לדוגמה, וכל הכסף שייחסך על השתייה, כמות המוזמנים, עובדי תחזוקה ועוד גורמים - אפשרי להשקיע על תוספות אחרות לארוע. מוכרחים לדעת עוד על הפקת בת מצווה? בואו נמשיך.

איך נארגן חגיגה קטנה?

בתור התחלה, יהיה עלינו לערוך חישוב של מספר המוזמנים, ועל בסיס נתון זה - לחשב את גודל האירוע. יש להקפיד להזמין רק את מי שבוודאות ישמחו לבוא ושתרצו שיגיעו. דעו גם מראש שמתחם אירועים יותר מדיי גדול יעביר ריחוק רב בין האורחים.

ברגע שנסגרה רשימת אנשים שיגיעו, אספו כיוונים מגוגל על אולמות או גנים ששווים בדיקה. גם אם נמצאו מלא המלצות על אחד המקומות, עדיין עדיף שתדברו עם נציגים של המתחם ולהגיע אל המקום להתרשמות בעצמכם. הרי הארוע הוא שלכם והשאיפה היא שאתם תהיו מבסוטים.

באירוע קטן צריך להשקיע בפרטים היותר קטנים.

מאחר וסגרתם אירוע קטן בעל מעט משתתפים - קיימים יותר סיכוים להשביע את רצונם של רֹב חבריכם ומשפחתכם: במיקומו של הארוע, בפלייליסט, בהיצע המזון וכדומה. כתוספת, יש לכם הזדמנות לפנק את מוזמניכם עם צ'ופרים מושקעים למשל שקיות הפתעה, או מופע פולקלור. אפשר גם לקבוע ארוע קונספט, דוגמת חפלה יוונית, ולהתאים את מוזיקת הרקע, התלבושות והמראה הכללי למוטיב האירוע.

עכשיו, אחרי שקראתם קצת לגבי אירועי בר מצווה, הבנתם בעצמכם שלמסיבה אישית יש את היכולת להיות ארוע כיפי; הכל תלוי בביצוע וברמת ההיענות של הנוכחים. מצד שני, אם לא תשבו ותתכננו את כל הדברים הקטנים - כולם עשויים להתאכזב. לכן, תכננו בקפידה את כל פרט ופרט... ובהצלחה!

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article25258.aspx