אומנויות לחימה
נכתב על ידי: moti4321
תאריך: 07/02/12

רוב אומנויות הלחימה פותחו במזרח הרחוק, אך גם בחלקים נרחבים של מדינות דרום אמריקה. אומנויות הלחימה מהוות מודל לאמצעי לחימה בקרבות פנים מול פנים, אך הו משלבות גם ערכים מוספים של שליטה ביכולות הפיזיות של הגוף, שיפור יכולות הריכוז והעצמת הביטחון העצמי.

חוגי אומנות לחימה בנתניה עוסקים במספר רב של אומנויות לחימה, ובחלקן אם תוכלו למצוא מספר מסלולי לחימה המשלבים בין מספר שיטות במקביל. אומנויות הלחימה במסגרת קורסים וחוגים מועברים על ידי בעלי מקצוע מיומנים ומנוסים הן בשיטות הלחימה השונות והן ברמת ההדרכה הקבוצתית.

חוגי אומנות לחימה בנתניה יעניקו לכל אחד ואחת מכם את האמצעי הטוב ביותר ללמוד את שיטות הלחימה האפקטיביות ביותר לצרכי הגנה עצמית בפני מגוון נרחב של תקיפות. כמו כן, אומנויות הלחימה השונות מהוות בסיס ספורטיבי למגוון נרחב של תחרויות בין תלמידי החוגים השונים.

סוגי אומנויות לחימה על פי חלוקה למדינות

מדינות המזרח הרחוק הכוללות את סין, הודו, יפן, תאילנד והפיליפינים נחשבות לארצות המוצא של פיתוח טכניקות לחימה במסגרת אומנויות הלחימה, להלן סוגי הלחימה הפופולאריים ביותר על פי חלוקה לאותן מדינות:

סין- אומנויות הלחימה בסין פותחו במנזרים וביישובים כפריים נידחים. שיטות הלחימה הנפוצות ביותר הגיעו ממנזר שאולין המוכר לכל פעיל בתחום אומנויות הלחימה. בין השיטות תמצאו הקונג פו ואת ה-טאי-צי.

יפן- ארץ השמש העולה פיתחה המון סוגים של אומנויות לחימה שבחלקן הגדול אף נעשה שימוש בכלי נשק שונים. אומנויות הלחימה הפופולאריות ביותר שהגיעו מיפן הוא כמובן שיטות הקארטה. במסגרת חוגי אומנות לחימה בנתניה תוכלו למצוא מספר רב של כיתות לימוד לכל הגילאים ולכל המינים העוסקים בשיטת הקארטה.

תאילנד- אחת השיטות הפופולאריות ביותר בתאילנד במסגרת אומנות לחימה היא כמובן האגרוף התאילנדי המשלב גם את פעולת האגרוף וגם אלמנטים רבים מעולם הקונג פו הסיני והקארטה היפני.

חוגי אומנות לחימה בנתניה מתקיימים על ידי מיטב המאסטרים בתחומי הלחימה השונים. אם גם אתם רוצים לרכוש לעצמכם אמצעי הגנה עצמית אפקטיבי ואומנותי, זה הזמן לברר לגבי חוגי אומנות לחימה בנתניה ולהצטרף למעגל נרחב של מתאמנים העוסקים באומנויות הלחימה כאמצעי ספורט וכאמצעי הגנה כאחד.

 בעלי מקצוע  מומחים לשרותכם. אינדקס העסקים ובעלי המקצוע איכותי אשר נותן מענה ופתרונות אינטרנט ומדיה מתקדמת לכלל העסקים ובעלי המקצוע בשיתוף חברת לוגופון. פשוט לפרסם חכם... בהצלחה מצוות האתר.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article25862.aspx