איך מזמינים אנשי מקצוע?
נכתב על ידי: אוסנת אברמוב
תאריך: 13/02/12

הגעתם הביתה וראיתם ש אין מים חמים בדוד? גם אצלכם המחשב התקלקל? באסה, תמיד יש מוצרי חשמל שצריכים תיקון. איך פותרים את זה וכיצד תמצאו איש מקצוע? הכל כאן במאמר הבא.

כל אחד בישראל מזמין בעל מקצוע לכל הפחות פעם בשנה, אם זה לבית או לעסק במקרה וזה איש שירות או טכנאי לדוגמא, ואם נגיד את האמת, אנחנו לא מבינים בתיקונים או מוצרי חשמל ולכן חשוב לדעת כמה דברים לפני הזמנת טכנאי.

קודם כל, בכל הזמנת מרכזיות טלפון הכרחי לוודא ש יש לטכנאי הסמכות מתאימות לעבודה. אם צריך אל תתביישו תבקשו לראות תעודות, אתם משלמים על כך ואתם צריכים לקבל את הטוב ביותר- לא פחות.

זקוקים נואשות ל בעלי מקצוע? כמובן, הכי כדאי לקחת בעל מקצוע על פי מילה טובה של חבר טוב ואמין. פתחו את הטלפון ותתחילו לשאול , במדינתנו הקטנה ודאי תמצאו מישהו שיסייע לכם ואם זאת המלצה חיובית זה יותר מכדאי.

האם אתם צריכים תיקון מוצרי חשמל? ישתלם לכם לבדוק האם המוצר שלכם עדיין מכוסה באחריות. לא יודעים? חפשו את תעודת האחריות אם המוצר לא באחריות תידרשו לשלם לפחות 200 ש''ח לביקור של איש שירות ואולי אף יותר תמורת עלות התיקון והחלקים.

אם גם לכם מתאים לשפץ את הבית חשוב להשוות מחירים. תאספו כמה הצעות מחיר, בודקים מחירים בודקים המלצות על הקבלנים, בודקים כמה זמן יימשך השיפוץ מסודר עם כל הפרטים.

כשמחפשים קבלני שיפוצים הדרך המומלצת להתרשמות היא על ידי עיון בפורטפוליו, איש מקצוע הגון ישמח מאוד להראות לכם את עבודותיו. אם עדיין יש לכם ספקות תבואו לפגישה כשבידכם רעיונות מוגדרים לגבי השיפוץ שאתם רוצים ובקשו מאנשי המקצוע עוד פתרונות.

מעוניינים למצוא מרכזיות פנסוניק? מתעניינים לגבי דברים נוספים בנושאים אחזקת בתים? אנחנו מציעים לכם את כל המידע ללא כל התחייבות מאחלים לכם בהצלחה.


 
אודות המחבר

מידע והמלצות על ניתוחים פלסטיים וגם על הסרת שיער לצמיתות הרמת חזה ועוד ניתוחים פלסטיים תוכלו למצוא באתר שלנו www.iaer.org.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26148.aspx