הגדה של פסח
נכתב על ידי: דנה מ
תאריך: 15/02/12

ערב ליל הסדר קרב ובא, הוזמנתם לארוחת חג חגיגית אצל קרובי משפחה ואתם תוהים מה להביא כמתנה, דבר ידוע הוא כי בעת שכל המשפחה המורחבת נפגשת  יש צורך לתת למשפחה המאחרת מתנת חג מפוארת, לפניכם מספר הצעות ייחודיות עבור מתנה למשפחה.

בקבוק יין איכותי - בקבוק יין הוא המתנה הטובה ביותר שתוכלו לתת למשפחה המאחרת, חג הפסח הוא חג בו כל המרבה בשתייה הרי זה משובח, מלבד ארבע כוסות היין שיש לשתות במהלך הארוחה, בכל ימי החג, על האדם להיות שמח ולהרבות בשתייה ולכן בקבוק יין איכותי זו מתנה כדאית, טובה ומושבחת. הכינו את עצמכם מראש לכך שבקבוק יין מבציר איכותי יעלה יותר מבקבוק סתמי ורגיל.

הגדה של פסח - מתנה נוספת יוקרתית במיוחד היא להביא למשפחה המארחת אתכם הגדה של פסח. בכל מרכול שכונתי ניתן לרכוש הגדה של פסח, צבעונית ויפה אך אם אתם מעוניינים להעניק הגדה של פסח בתור מתנה, תצטרכו לרכוש הגדה של פסח מפוארת ולא רגילה.

תוכלו לרכוש הגדה לפסח המשלבת תמונות של בני המשפחה המורחבת או איורים פרי עטכם ולמעשה לעצב הגדה לפסח לפי טעמכם האישי. עליכם לזכור כי השימוש בהגדה נעשה במהלך ערב החג הראשון בלבד וכי אם אתם מעוניינים להעניק למשפחה מתנה שתשתמש אותם בכל ימי החג ולא רק בערב ליל הסדר עליכם להוסיף לעיצוב הגדה של פסח גם עיצוב של ברכת המזון או נספח מיוחד.

>> בואו לגלות עוד על אלבום תמונות דיגיטלי

מפת חג - מתנה נוספת יפה ומקורית היא להעניק למשפחה המארחת אתכם מפת שולחן לחג הפסח.  המפה שתביאו יכולה להיות מפה לא רגילה, מעוצבת, ססגונית ויפה, כזו שתשמש את המשפחה רק באירועים מיוחדים וחגים.

מבין שלוש המתנות המוצעות המתנה הטובה ביותר הינה הגדה לפסח - מדובר במתנה המשלבת את כל שלושת הדברים החשובים בהענקת מתנה, יחס אישי יוקרה וקשר לחג עצמו.

אם אתם רוצים להגדיל לעשות תוכלו לרכוש מתנה המשלבת את כל שלוש המתנות גם יחד.

רכשו הגדה לפסח משולבת בתמונות בני המשפחה  הניחו אותה על מפה מקופלת ויפה ולצידם העמידו בקבוק יין איכותי.

ארזו את הכל בצלופן מושקע והרי לכם מתנה לתפארת מדינת ישראל.

>> למידע נוסף גם אודות פוסטרים


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article26222.aspx