החלום שפתח לי דלת
נכתב על ידי: נונה אור
תאריך: 14/04/12

הרפתקאותיי בארץ הפלאות
ישבתי על שפת הנחל ושמעתי את פיכפוך המים, כשלפתע צץ ארנב לבן קטן וחמוד, ראה זה פלא, לבוש בגדי אדם! הוא התרוצץ כמטורף וצווח שהוא מאחר (מהר,מהר אני מאחר ). עקבתי אחריו, תוהה לעצמי לאן ומה כבר יכול להיות מדהים יותר מזה. נכנסתי אחריו למחילתו השחורה ו... נפלתי זמן רב ללא הגעה לשום תחתית. המומה, נסערת ומופתעת, תוהה האם אני חולמת. חבטה בישבני סימנה לי כי נחתי, וכי אני שלמה ובריאה. במחילה היה שולחן ועליו מפתח זהב. מתחת לשולחן הייתה דלת כניסה מופלאה, ואני מצמצתי בעיניי, מוודאת שוב שאיני חולמת.

דלת מעוטרת בזכוכיות צבעוניות עם שלל צבעים מרהיבים, עשויה עץ מלא וכבד ומשולבת עיטורי מתכת שונים ומשונים. הכנסתי את המפתח לחריץ הדלת, סובבתיו וניסיתי לפתחה אך זו הייתה דלת כה כבדה וכנראה גם מאובזרת בהתקן כלשהו שלא הבנתי לפשרו. דפקתי והלמתי בדלת, אך ללא הצלחה. מותשת ממאמץ, ומבולבלת התעוררתי מזיעה במיטתי כשבעיני רוחי אני רואה ומבינה בבהירות את חלומי החדש: דלת כניסה מעוטרת זכוכיות צבעוניות, עשויה עץ מלא ומשולבת בעיטורי מתכת שונים זה מה שאני רוצה.

חיפוש קצר בגוגל העלה בי את אותה תחושה של נפילה אינסופית במנהרה ממש כמו בחלום. מגוון רחב של דלתות, צבעוניות ומונוטוניות, חדשניות ועתיקות, בסגנון כפרי ובסגנון יווני – אך את דלת חלומותיי – לא מצאתי למרות חיפושיי הרבים. כל חפצי ביתי הם יחידים במינם ולא ניתן למצאם בשום מקום בעולם. אני ידועה בקרב חבריי כדקדקנית בטעמי ואיני נוהגת לרכוש חפצים אשר להן אופי משעמם, לעולם.

בינתיים למדתי קצת על חשיבות אמצעי הביטחון שרצוי שיהיו מותקנים בכל דלת כניסה ראויה, ונוכחתי לדעת כי המיגון שבביתי הוזנח זה מכבר. חיפוש מעמיק הביא אותי לחברה שהבטיחה כי תייצר עבורי דלת כניסה על פי טעמי האישי. כמובן שדאגתי לוודא כי הזכוכית תהא מחוסמת ובתוכה סורג, משולבת בפלדה ובמנגנון לחסימת חדירה של אבק ושאר מרעין בישין, ואיך לא – מנגנון תגבור לוודא שהדלת החדשה לעולם הקסמים שלי תשמור עליי שקטה בלילה וגם ביום. אין לתאר כמה אושר הוצפתי ביודעי כי הדלת של חלומותיי – האבזר הבא בו אפנק את ביתי – יהיה בעוד זמן לא רב מול עיניי מותקן בפתח ביתי. לא ספה חדשה, לא כלי חשמלי למטבח ולא טלוויזיה. אני הולכת לפנק את הבית שלי בדלת ייחודית, מעוצבת, מקורית שהיא כל כולה פרי חלומותיי!


 
אודות המחבר

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28196.aspx