לא תאמינו אבל זה טרנד חדש עיסוי דגים
נכתב על ידי: נונה אור
תאריך: 16/04/12

גם אתם שמעתם על המונח החדש -  עיסוי דגים וראיתם כל מיני אנשים שיושבים עם הרגליים בתוך אקווריום בקניון? אני מוכרחה להודות שזהו עיסוי שרק השם שלו נשמע מרתיע ומפחיד, ורק המחשבה על כך שהרגליים שלי, או חלק קטן קטנטן אר מתוך הגוף שלי, יכנסו לתוך אקווריום מלא דגים עושה לי בחילה עזה ונכון שקיים גם קצת פחד קטן. אך בגלל שאני לא אוהבת לחשוב על כך שיש משהוא שכולם מדברים עליו אך אני טרם ניסיתי אותו, תפסתי חברה מאוד טובה ואמיצה ויחד יצאנו ליום כיף בספא דגים בכדי לבדוק מה בכלל קורה שם, על מה כולם מדברים ומהו הטיפול האלטרנטיבי הזה שלאט לאט, אבל בטוח, מתחיל לכבוש את הארץ הקטנה שלנו.
אז קודם כל, אודה ולא אבוש, כל הדרך עד לספא פשוט רעדתי מפחד, אין לי מושג למה, ומה כל כך הפחיד אותי ביצורים הקטנים האלו,( כנראה הפחד מהלא נודע ) אבל רק המחשבה על כך פשוט צמררה אותי. הגענו לספא וביקשו ממני להכניס רגליים לתוך מין בריכה מיוחדת כזו, דומה לאקווריום גדול, וכל כולה הייתה מלאה דגים ירוקים – אפורים, קטנים קטנים, שרק שוחים לכל הצדדים ומאוד מאוד מלחיצים. אבל בסופו של דבר, נשמתי עמוק והכנסתי את הרגליים אל תוך הבריכה הזו. טוב, בהתחלה העקצוצים היו מוזרים אבל תוך דקה כבר התרגלתי, ותתפלאו – זה היה עיסוי נעים מאוד, כאילו הרגליים שלי חיכו כל חייהם לדגים המוזרים האלו שיבואו וינגסו בהם...
מסתבר כי הדגים הקטנים והלא רגועים האלה, שאם נרצה לקרוא להם בשמם אז הוא עגלסת הנחלים (ותודו שרק למשמע השם כבר מתחילות לעלות בכם חששות...) ניזונים מהעור המת שיש על גופם של המטופלים, ועל ידי נגיסות קטנות שבכלל לא מכאיבות ואפילו מדגדגות, הם מנקים את העור ומאפשרים לרקמה חדשה ובריאה לגדול. עיסוי דגים פשוט מסייע לעור לצמוח מחדש ומסייע בניקוי העור במיוחד באיזור כפות הרגליים.
אז הנה, בנוסף לכל העיסויים הנמצאים בארצנו הקטנה והמיוחדת  – עיסוי רקמות, טנטרי, שיאצו, תאילנדי, רפואי, סיני, שבדי, אבנים חמות ועוד שלל סוגי עיסויים למינהם, מצטרף לו עיסוי הדגים והופך אט אט לעיסוי מבוקש מאוד, מי שעושה זאת פעם אחת חוזר בדרך כלל לפעמים נוספות. ההרגשה בסופו של דבר טובה גם במהלך העיסוי עצמו וגם לאחר מכן, ולכם נותר עור נקי ובריא כמו שתמיד רציתם.


 
אודות המחבר

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28250.aspx