ביטחון מתחיל במוקד אבטחה ושמירה
נכתב על ידי: כותבים
תאריך: 24/04/12

ישנה אמרה ידועה האומרת: "ביתי הוא מבצרי". מקדמת דנא, הביטחון האישי היווה את המרכיב המרכזי לחיים שקטים ושלווים. בתקופתנו אנו, אפשר ואחת מדרכי הפעולה הנפוצים להגנה ומניעת ניסיון פריצה הינה באמצעות מוקד אבטחה ושמירה.

מה עושה מוקד אבטחה ושמירה

מוקד אבטחה ושמירה נועד לספק שירותי אבטחה מקיפים באמצעות שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים במטרה למנוע כל ניסיון פריצה לביתכם. פעילות המוקד כוללת שירותי אבטחה לאנשים פרטיים, מוסדות ציבור וגופים עסקיים.

הגנה במשך 24 שעות

מוקד אבטחה ושמירה פועל במשך 24 שעות על מנת להעניק עבור לקוחותיו שקט וביטחון. באמצעות חמ"ל מאובזר שולט מוקד אבטחה ושמירה על המידע המועבר מניידות הסיור וגלאי האזעקה המותקנים בביתכם. אם וכאשר מתגלה התרעה אפשרית על ניסיון פריצה יגיעו לביתכם במהירות אנשי האבטחה של המוקד, תוך מתן הודעה למשטרת ישראל במידת הצורך.

שירותי המוקד

מוקד אבטחה ושמירה מציע בין היתר את השירותים הבאים:

התקנת מערכות אזעקה- פעולה אלמנטארית המספקת הגנה בסיסית ומומלצת בכל מבנה. מערכת האזעקה מורכבת מגלאים מתקדמים שמטרתם להתריע על ניסיון חדירה.

· התקנת מצלמות- מאפשרות למוקד האבטחה לראות את המתרחש בביתכם בזמן אמת, כמו גם זיהוי תנועות חשודות. ניתן להתקין מצלמות גלויות וכן מצלמות זעירות. יתרונן של מצלמות זעירות טמון ביכולת למקמן מבלי לחשוף את דבר הימצאותן ובכך להשאיר את גורם ההפתעה בידיכם. מצלמות זעירות מצוידות באמצעים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים צפייה ביום ובלילה.

גלאי קרן- משדרים הפולטים קרן אינפרא אדומה בלתי נראית. גלאי קרן רגישים ביותר לתזוזה ויעילותן רבה. גלאי קרן מספקים פיתרון טוב להגנה היקפית ובמיוחד במרחבים צרים ונמוכים.

· צוותי סיור- נועדו לערוך סיורים קבועים סביב היעד הרלוונטי. יתרונם בניידותם וזמינותם המיידית.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28491.aspx