השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
נכתב על ידי: neri bennun
תאריך: 24/04/12

לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה. נשים רבות אוהבות מכוניות, חולמות עליהן ומשקיעות את מיטב כספן כדי לקנות את מכונית החלומות שלהן.

לא משנה איך את נוהגת..

כאשר מדובר על ביטוחים מסוגים שונים, לא מבדילים בין נהגים טובים לכאלו שהם פחות שולטים בכל רזי הנהיגה, מכיוון שפשוט אין דרך לגעת זאת. עובדה ידועה היא כי לא תמיד משנה כמה הנהג מיומן בנהיגה, מכיוון שבמקרה של תאונה יש שני צדדים, וגם הנהג הטוב ביותר יהיה חסר אונים כאשר מולו תגיח מכונית במהירות גבוהה מאוד וכך הוא ייקלע לתאונה. משרד התחבורה הישראלי החליט, ובצדק, כי על כל רכב שעולה על הכביש להיות מבוטח, ובדיוק בגלל סיבה זו הביטוח הבסיסי אותו חייבים לעשות לכל כלי רכב, נקרא ביטוח חובה. בעבר מחירו של ביטוח חובה היה קבוע עבור כל חברות הביטוח, והן יכלו לשנות את המחירים רק לגבי הביטוחים הנלווים, אך כיום הדברים השתנו, וכל חברת ביטוח יכולה לקבוע מה יהיה מחירו של ביטוח החובה שאותו היא מציעה ללקוחות שלה. חשוב שתדעו כי גובה התשלום עבור ביטוח החובה בחברות השונות תלוי במספר גורמים כמו גיל הנהג, העבר שלו מבחינת תאונות, האם שללו לו בעבר את הרישיון בגלל מקרה כזה או אחר וכדומה.

איך תבחרי?

יש היום הרבה מאוד חברות ביטוח, לכן מספיק שתיכנסו לאינטרנט ותכתבו את מילות החיפוש ביטוח חובה או ביטוח חובה לרכב, וכבר יצוצו בפניכם הרבה מאוד אופציות של חברות ביטוח אשר יציעו לכם ביטוחים שונים, בין אם מדובר על ביטוח לרכב או על כל ביטוח אחר. מסיבה זו חשוב ביותר לבצע השוואת ביטוח, כדי לדעת לאיזה חברה אתם מעוניינים להתחייב, כי הניסיון מוכיח שברוב המקרים אנשים לא נוהגים לשנות את חברות הביטוח שעימם התחילו את תהליך הביטוח הראשון. חשוב שתקראו מידע על הנושא וחשוב עוד יותר לערוך השוואה בין מחירי החברות השונות. ההפרשים בין חברות הביטוח נעים בין שקלים בודדים ועד לעשות שקלים לחודש, ועם מעט מאמץ מבחינתכם תוכלו להשיג את המחיר האטרקטיבי ביותר הקיים.


 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article28509.aspx