בחירה נבונה של חברה לקידום אתרים
נכתב על ידי: נונה אור
תאריך: 13/05/12


לאחר שהבנת שרשת האינטרנט היא הזירה המסחרית המודרנית ולאחר שהבנת שאם אתה לא שם,אתה לא באמת קיים, החלטת להקים אתר אינטרנט שישרת אותך ואת צרכיך העסקיים. כעת, כל שנותר לך הוא לבחור חברת קידום אתרים שתעזור לך להוציא את המטרה לפועל. כיצד יש לבחור את חברת בניית האתרים ? ואיך תדע לזהות חברה איכותית ומקצועית בתחום? כל התשובות בשורות הבאות.

שלב 1- ריגול עסקי
על מנת להבטיח לעצמך אתר איכותי, יעיל ומקורי השלב הראשון שעליך לבצע הוא שלב הריגול העסקי. כנס ובקר בכמה שיותר אתרים עסקיים הקשורים לתחום הקטגוריה העסקית שלך. צפה ולמד כיצד הם מציגים את מוצריהם או שירותם באמצעות האתר, הכר את סגנונות העיצוב באתרים אלו, נסה להבין לעומק את אופן הדינמיות של האתרים המתחרים ורשום לעצמך הערות מקצועיות.

שלב 2- התקשרות עם חברת קידום אתרים
השלב השני שעליך לבצע בדרך אל אתר מנצח הוא התקשרות עם חברת קידום אתרים. הקפד לבחור חברה מקצועית ואיכותית שכבר ביצעה פרויקטים דומים לאלו שאתה מתכנן (אם ברמת שירות למתחרים שלך ואם ברמת אופי האתר אותו אתה רוצה). חברות אינטרנט רבות מציעות כיום שירותים נלווים בנוסף להקמה ובניית האתר. בדוק עם חברת קידום אתרים שפנית אליה מהו סל המוצרים השונים אותם היא יכולה להעמיד לרשותך לאורך זמן.

כמו כן, כל חברת קידום אתרים איכותית מסוגלת להציג בפניך תיק עבודות מרשים ומקצועי של אתרים שהיא כבר ביצעה בעבר. נסה להתחבר אל חברה שהכישרון והיצירתיות הם חלק אינטגראלי בעבודה שלה.

שלב 3- תכנון מקדים לאתר
חברת קידום אתרים איכותית,מקצועית ומתקדמת תדע לפלח עבורך את אופי האתר, מטרותיו וקהלי היעד השונים שלו. על סמך פילוחים אלו היא תציע לך מספר פלטפורמות לעיצוב ובניית האתר. אל תוותר על שלב מקדים זה בטרם תחילת העבודה. כלים מקצועיים העומדים לרשות חברת קידום אתרים יכולים להוות בהמשך הפעילות האינטרנטית שלך כלי עבודה מתקדמים וחשובים במיוחד ליצירת בולטות ויכולות קידום. היה מעורב בכל תהליך בניית האתר, הצג שאלות מקצועיות לאורך כל הדרך והבע את דעתך האובייקטיבית והמקצועית כאחד לכל הצעה שהחברה מציגה בפניך. 
אודות המחבר

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29041.aspx