בניית אתרים - הדרך הבטוחה אל השגשוג
נכתב על ידי: נונה אור
תאריך: 18/05/12


כמעט כל עסק המכבד את עצמו יש לו כרטיס ביקור וזה אתר האינטרנט שלו. על ידי בניית אתרים באינטרנט מתרחבות וגדלות מגוון האפשרויות לפרסום ושיווק בכל מרחבי הגלובוס. המאמר הבא נסוב  על אודות בניית אתרים ואודות קידום אתרים . תוכן המאמר יהיה יכול לסייע במיוחד לבעלי עסקים.

בניית אתרים -  איך נוכל לבנות אתר טוב

1. ישנם שני סוגים של אתרים ברשת האינטרנט. אתר סטאטי ואתר דינאמי. מומלץ לבנות אתר דינאמי, היות והוא שווה לכל נפש , בעל מערכת הפעלה נוחה ופשוטה המאפשרת גם למי שלא מצוי בנבכי האינטרנט לעשות בה שימוש קל תוך כדי הוספת תכנים, עדכונים ושינויים שונים.

2. אתר סטאטי כשמו כן הוא , אינו נתון לשינויים , עדכונים, מחיקות או הוספות.

3. כאשר רוצים לבנות אתר לבית עסק, רצוי לפנות אל חברה העוסקת בתחום בניית אתרים דינאמיים. בניית אתרים דינאמיים גם תקדם את האתר במנועי החיפוש. מנועי החיפוש מדרגים במקום גבוה את האתרים שבהם התכנים מתעדכנים כל הזמן.

4. בניית אתרים היא מטלה שדורשת מומחיות רבה ולכן צריך לפנות רק למומחים בתחום הזה. בניית אתרים יעילה מורכבת ממילות מפתח, אתר מאופיין, פנייה לציבור המתאים ביותר,לדעת לתקן טעויות ולמצוא את הנתיב שיוביל לאתר מוצלח. בגלל זה יש לפנות רק למומחים בשטח של בניית אתרים.

5. חלק מהותי בנושא של בניית אתרים הם תכנים הבנויים בצורה ראוייה ומתאימה לאתר,ידיעת שפת האינטרנט וכתיבת התכנים השונים בצורה ראוייה ומקצועית ישווקו את המוצרים בהצלחה.

6. בניית אתרים לבית עסק  תעזור  לכם לשמור על מערכת יחסים עם הקליינטים ותאפשר לכם להעביר מסר באמצעות הודעות, להודיע אודות מבצעים ועוד

7. ההבדל בין מכירה רגילה לדרך של מכירה באמצעות בניית אתרים הינו משמעותי ביותר כי באמצעות בניית אתרים ניתן לשווק בכל העולם כולו ובדרך הרגילה רק במקום בו קיימת החנות.


קידום אתרים –   כל דבר על אודות מילות המפתח


1. בחירת מילות מפתח מתאימות הוא המפתח של קידום אתרים. מילות המפתח הן המילים שאותן יקיש הגולש במנוע החיפוש כאשר הוא יחפש את המוצר שלכם.

2. את בחירת מילות המפתח יעשה איש המקצוע שמומחה בנושא של קידום אתרים. השיווק יכול להיכשל כאשר לא בוחרים את מילות המפתח המתאימות.

3. לצורך קידומו של האתר חשוב מאוד לכתוב כותרת מתאימה. גם בכתיבת הכותרת רצוי לשלב את מילת המפתח במטרה לקדם את האתר.

4. קישורים - אחד הדברים העוזרים לנושא קידום אתרים הוא קישורים יוצאים. החלפת קישורים עם אתרים העוסקים באתו נושא שהאתר שלכם מתעסק בו הוא מקדם שיווקי יעיל.


 
אודות המחבר

Bloo הקמת אתרי אינטרנט - רוצים אתר תדמית, גלריית תמונות או מערכת ניהול תוכן מתקדמת? ב-Bloo פתרונות כוללים לעסק - אתרי אינטרנט , תכנים וקידום.

בניית אתרים 077-4602099

www.Bloo.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29177.aspx