שטיחי דשא סינטטי
נכתב על ידי: LoadSEO - קידום אתרים
תאריך: 12/06/12

שטיחי דשא סינטטי מאפשרים ליהנות מגינה ירוקה לאורך כל השנה. ככאלה המותקנים הן בגינות פרטיות והן באזורים ציבוריים, מהווים שטיחי הדשא הסינטטי פתרון אקולוגי ואסתטי חסכוני ויפהפה, הדומה במראהו לדשא טבעי, אמיתי.
שטיחי דשא סינטטי, תוך שימוש במבחר איכותי של דשאים סינטטיים וכן שירותי התקנת דשא סינטטי מובילים, יבטיחו לכם שטיחי דשא לאורך שנים רבות, שישמרו על מראם הנפלא לאורך זמן רב. לשטיחי דשא מסוג זה יתרונות רבים, המאפשרים את יצירתם של משטחים נהדרים, המתאימים לשטחים שונים ולצרכים שונים.

שטיחי דשא סינטטי -פתרון אקולוגי

במהלך השנים האחרונות הפכו שטיחי דשא סינטטי למקובלים יותר ויותר הן בסקטור הפרטי והן בציבורי. ניתן למצוא משפחות רבות, שבחרו את שטיחי הדשא הסינטטי לגינתם במקומו של דשא טבעי. ניתן למצוא את שטיחי הדשא הסינטטי בגינות ציבוריות רבות, מגרשים גדולים ובאזורים ציבוריים, המקנים להם מראה מטופח ורענן.
שטיחי דשא סינטטי הינם פתרון אקולוגי, ובמיוחד במדינות, כמו מדינת ישראל, מדינה יבשה, שכמות הגשמים בה איננה רבה. לאור מגבלות ההשקיה, בוחרים רבים בפתרון אקולוגי נהדר, הנראה ממש בדומה לדשא טבעי – שטיחי דשא סינטטי. בזכותה של ההתפתחות הטכנולוגית, מיוצרים שטיחי הדשא הסינטטי ברמה הגבוהה ביותר, עמידים למשך שנים רבות ושומרים על מראם הירוק והטבעי לאורך זמן רב. הדשא הסינטטי, מעבר לעובדה שאינו דורש השקיה, תחזוקתו השוטפת איננה כוללת שימוש בחומרי הדברה מזיקים או חומרים אחרים רעילים, העלולים להזיק לסביבה.

שטיחי דשא סינטטי -פתרון אסתטי

התקנת דשא על ידי חברות מובילות בתחומן, מציעה שטיחי דשא סינטטי איכותי, הנראים נהדר על גבי המשטח, עליו מותקנים. הבחירה של דשא סינטטי מסוגים שונים, מבטיחה את התאמת הדשא למראה המבוקש. שטיחי הדשא הסינטטי, ככאלה שאינם דורשים במסגרת תחזוקם כיסוח או טיפול אחר, שומרים על מראה אסתטי לאורך שנים רבות, הדומה לדשא טבעי.
שימוש במשטחי דשא סינטטי קצרי סיב שאינם דורשים מילוי, מבטיח מראה אחיד, זהה, הנראה כמו דשא שזה עתה כוסח. שטיחי דשא סינטטי המיועדים לדקורציה, מבטיחים נוף מעוצב ומוקפד, המתאים הן לגינות פרטיות והן לשטחים ציבוריים, גינות, מגרשי כדורגל או גולף, סביב בריכות שחייה ועוד. משטחים אלה, הדומים לדשא טבעי, מהווים פתרון אסתטי זול, שכן חוסך את השימוש במים ובחומרים שונים לצורך תחזוקתו.
דשא סינטטי איכותי נשמר לאורך שנים ארוכות וחיוניותו נראית בכל עונה. הדשא הסינטטי עמיד במיוחד ומהווה פתרונות לסוגי משטחים שונים, גדלים שונים וצרכים שונים.


 
אודות המחבר

LoadSEO חברת מתמחה בתחום קידום אתרים באינטרנט.לפרטים התקשרו למספר:  08-6466820 או פנו אלינו בכתובת המייל: [email protected]

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article29872.aspx