פרטים על אירוח אתרים
נכתב על ידי: דניאל טולדנו
תאריך: 16/07/12

השרת לא פועל?

בהנחה וכבר שילמתם על פורטל אינטרנט, שכרתם מעצב גרפי, הכנסתם אליו טקסטים איכותיים והשקעתם בו זמן - מאוד חשוב לדבר על אחסון מקוון. כל אתר אינטרנט, מסחרי או פרטי, מוכרח להיות מאוחסן על שרת. שרת כזה זה מחשב חזק ביותר עם יכולות ונתונים מדהימים שנותן לגבות כמות גדולה של קבצים ביחד הייתם רוצים לקרוא עוד? גלשו לכאן.

מציאת חוות שרתים זה לא פרט של מה בכך, לא כל חברה לאחסון אתרים תתאים לאתר שברשותכם, בדיוק בגלל זה חשוב מאוד לבדוק מספר פרטים -

באיזה שרת מדובר - ברשת ישנן הרבה טכנולוגיות שונות, דפי אינטרנט נבנים בקונפיגורציה שונה לכן לא כל שרת יכול לארח את אתרכם. חובה לברר אם שרתי החברה המדוברת בכלל רלוונטיים לכם.

אמינות ורצינות - שרת לא באוויר גורם לנזקים לאתרכם, על אחת כמה וכמה אם מדובר על פורטל מכירות. בכל רגע בו באתר לא נמצא באוויר המשמעות היא הפסד כספי רציני. יש צורך בחברה מוכרת, את שתוכל לתחזק את חוות השרתים ולהתמודד עם תקלות במידת הצורך.

חבילת אחסון - איזה גודל חבילה אתם מחפשים? מה המחירים? כמו בכל עסקה, מאוד חשוב לבחון מהי התמורה שאתם מקבלים עבור התשלום. חשוב לבדוק את גודל החבילה ומהירות העברת המידע.

שרת בארץ או בחו"ל - מי שמחפש שירותי ענן במחיר זול, עלול להגיע למצב שהוא משלם על שרת בארה"ב. שרתים מסוג זה פועלים לאט, הקצב של התעבורה עלול להיות כמעט ולא קיים ובמקרה של וירוס - אולי לא יהיה עם מי לדבר.

והדבר הכי חשוב - ודאו עם החברה שקיים גיבוי טוטאלי של המידע על השרת, דבר זה כנראה יחסוך לכם לא מעט עוגמת נפש.

מה צריך לעשות עכשיו?

לאחר שבדקתם את הנושאים היסודיים הללו, הגיע הזמן לבדוק מספר הצעות מחיר. ככלות הכל, אתם בטח תרצו לדעת שהנכם זוכים לשירות מצוין שיתן לאתרכם יציבות ומהירות.

עם כל האינפורמציה שכאן למצוא שרת אחסון לאתרכם לא צריכה להיות עבודה מסובכת במיוחד, קריאה נעימה

 
אודות המחבר
המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article30760.aspx