מי רוצה אינטרקום למשרד?
נכתב על ידי: דניאל רמות
תאריך: 06/08/12

הדרך להגיע לשם יותר קלה ממה שנדמה לנו כמו שאנחנו יודעים כשאנו חשים שלווה ונעם בחיינו. אנו מציירים לעצמנו תמונת חיים פסטורלית שהחיים כסדרם, אך יכולים לגלות כי היא לעיתים קצת שונה. במיוחד היום, כשבעצם אנו שומעים בחדשות על הפשע ההולך ומתגבר מיום ליום ולצערנו שומעים מהסביבה המוכרת על גניבות באיזורם. כדאי להתכונן במעוד מועד ולהגן על חיינו ורכושינו. הגיע הזמן שנפעל על מנת שנוכל להתנהל ביתר שלווה ונוחות..

התקנת מערכת אבטחה מקנה לנו בראש ובראשונה תחושת ביטחון והגנה לחיינו. באופן זה נתנהל מחוץ לביתנו ביתר שלווה. מערכת האבטחה הביתית מצליחה לגלות בזמן אמת אם ישנו פורץ בביתנו או בעסק על ידי גלאים. ישנה אופציה לקבל דיווחים ישירים לנייד שלנו. אם מדובר בעסק שלנו יש אופציה לקבל קודים שונים לפי רצוננו אם מדובר במספר רב של עובדים וכך נגלה בקלות מי נכנס ומי יצא לפי הקוד..

אחת הדרכים להרגיש כך היא להתקין אינטרקום וידאו בבית, בעסק, ברכב או בקטנוע. כפי שרובנו ודאי יודעים עולם המיגון והאבטחה מאד התפתח לאחרונה. לכן כדאי מאד לעשות התקנה של אינטרקום גם אם אנו גרים בבניין דירות או בבית פרטי ..

מומלץ להתקין כמובן אינטרקום משוכלל עם מצלמה ואז בעצם נוכל לשמוע וחשוב עוד יותר לראות מי שנכנס ומי שיוצא מהבית או מהמשרד ובלי בעיה נקבע למי אנו פותחים את הדלת ולמי לא. כולנו מבינים כי ברגע שגנב רואה שעליו להתאמץ, הוא יחפש לו דרך לגנוב במקומות קלים יותר ..

אז איך נבחר כמו שצריך? אין ספק שאנו מוקפים בהצעות לרוב כשהולכים לקנות מערכת אינטרקום לבניין ולעסק והתחרות כה רבה. לפני שנבצע עסקה, נכין שיעורי בית על מנת להבין מה מציעים לנו ואם ההצעה תתאים לנו באמת, רק אז נבחר בה. עוד יותר חשוב שנדע לקבוע נכון . זאת מכיוון שמדובר בחיינו ובהגנתנו ולא בקניית מוצר בסופר..

לאחר שבאמת רכשנו לנו את המערכת, מומלץ להתייחס לנושא ההתקנה ולבדוק שהמתקין של החברה מורשה לכך ויתרה מזאת מהימן, זאת על מנת למנוע בעיה חמורה לאחר זמן קצר מההתקנה, המערכת לא תפעל כשיהיה צורך וזאת בשל חוסר מקצועיותו. יש דבר נוסף שעלינו לשם עליו דגש שהמתקין יידע את הקוד לנטרול האזעקה שלכם ועל כן ללא ספק עלינו בפירוש להבין מול מי אנו עומדים . פרמטר נוסף והכרחי הוא לוודא שהאזעקה תנוטרל רק על ידי הקוד שנקבל ולא תנוטרל באופן אחר..

אז זה הזמן להגיע להחלטה הנכונה ולחוש הכי מוכנים כשנבחר לנו אינטרקום למשרד שתגן עלינו . כי לפני שאנו מבצעים קנייה נבדוק ואחרי כן מחליטים. בואו ונלך על בטוח ! שיהיה בהצלחה!.


 
אודות המחבר

רוצים לשמוע עוד על שיפוצים בבית? מחפשים מחירון שיפוצים מעודכן? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31377.aspx