טיול להודו
נכתב על ידי: SEOneto
תאריך: 06/08/12

ישנו טרנד נפוץ בקרב המשתחררים מהצבא והוא נסיעה למזרח. אנשים רבים המשתחררים מהצבא הולכים לעשות תקופה מסוימת במזרח – עושים טיול להודו, לתאילנד, לסין, ועוד.הודו היא מדינה במזרח יבשת אסיה, היא המדינה השביעית בגודלה בעולם והשנייה בגודל אוכלוסייתה בעולם. הודו מהווה מוקד תיירות עולמי, והרבה אנשים רוצים לעשות טיול להודו בשל העושר והגיוון הרב של תרבותה, אוכלוסייתה, ונופיה.אנשים שרוצים לקחת טיול להודו חייבים ראשית להתחסן. הודו היא מדינה מזוהמת וחיידקים רבים מצויים שם. מחלות רבות יכולות להיגרם במהלך טיול להודו. על כן חשוב מאוד להתחסן לפני כל טיול להודו.כמו כן במהלך טיול להודו ניתן לתפוס סוגים שונים של זיהומים ולכן יש להקפיד לשטוף את הפירות לפני האוכל, לא לשתות מנהר הגנגס ולהקפיד על ההוראות הכתובות במדריך של טיול להודו.

אתרים בהודו כל טיול להודו חייב לעבור באתרים הבאים:

1. דלהי – בירת הודו, כל טיול להודו חייב לעבור בה. בדלהי אפשר לראות איך נראית הודו כולה, הריחות, הצפיפות, ארמונות פאר, מבצרים עתיקים, עשירים, מקבצי נדבות.

העיר מחולקת לשני חלקים, העיר העתיקה – כל טיול להודו חייב לעבור שם. העיר העתיקה עשירה באתרים היסטוריים, ארמונות, ומקדשים. והעיר החדשה עשירה בשווקים, גנים, ורחובות סואניםבדלהי אפשר לראות את המבצר האדום, זהו מבצר שנבנה במאה ה – 17 על ידי הקיסר המונגולי שאה ג'האן. לידו נמצא מסגד ג'אמא מסג'ד, וניתן לראות את שרידיהם המרשימים.

2.  ג'ייפור – "העיר הורודה", כל טיול להודו חייב לעבור דרכה זו היא עיר שכל מבניה העתיקים עשויים מאבן חול אדמדמה. בסמיכות לעיר נמצא מבצר אמבר. מבנה מרשים המוקף חומה ענקית.

ניתן לראות מהמבצר את העיירה אמבר. עיירה בעלת מקדשי אבן רבים המהווה מקור משיחה תיירותי בכל טיול להודו.3.  אגרה – בכל טיול להודו מוכרחים לעבור שם, בעיר ניצב הטאג' מאהל. כל טיול להודו חייב לעבור בטאג' מאהל, זהו מבנה מרהיב, שנבנה כאחוזת קבר עצומה לאשתו של הקיסר שאח' ג'אהן.

4.  ורנאסי – במהלך טיול להודו ניתן לעבור בעיר זו - העיר הקדושה ביותר להינדים. העיר שוכנת על נהר הגנגס, בורנאסי אפשר לראות את נהר הגנגס ואת הפעילויות הקורות מסביבו - רחיצה, כביסה, שחייה ועוד...

5.  רג'סטאן – (ארץ המלכים) ברג'סטאן ארמונות ומבצרים רבים ולכן חשוב לראותה במהלך טיול להודו. המדינה היא מאוד ססגונית. ברג'סטאן ניתן לבקר במהלך טיול להודו בערים קסומות, ארמונות פאר, בתי מלון מפוארים.

במהלך טיול להודו ניתן לצאת לטיולי ג'יפים במדבר טאר.


 
אודות המחבר

מאמר זה נכתב ע"י כותב תכנים מקצועי בחברת קידום אתרים בגוגל SEOneto.

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31407.aspx