מידע על אדריכלים
נכתב על ידי: דניאל רמות
תאריך: 09/08/12

כולנו רוצים בית משל עצמנו, תכנון מלא לאופן שבו הבית שלנו צריך להיראות, מבפנים ומבחוץ. בלי שום קשר כמה נחליט להשקיע בו, מרביתנו חסרים את הידע, הניסיון המעשי, או הסבלנות לקחת את כל המשימה על עצמנו - אז אנו קוראים למומחים מהתחום לסיוע.

מעוניינים במידע על אדריכלים בשרון? איך מוצאים אדריכלים מובילים? לפניכם מידע וכמה עצות שיוכלו לעזור לכם להכיר את התחום לעומק.

ארכיטקטורה היא שם של תחום רחב ביותר שמתחלק למספר קטגוריות: אדריכלות בניין כללית, עיצוב פנים המבנה ועיצוב נוף.

קודם, פונים לאדריכל הבניין הכללי, אשר מעצב את המבנה המוזמן על כל חלקיו, תוך כדי מחשבה על שיקולים של שילוב הן אסתטיקה והן שימושיות, וכולל גם את התכנונים שדרושים לכל מבנה, וביניהם מע' מים, גז וחשמל.

אדריכלי פנים מופקדים על הפיכת חלליו של המבנה לפרקטיים וחינניים ככל האפשר, באמצעות בחירת פריטי הריהוט, פריטי הקישוט והמבנה ע"פ התפקיד הספציפי של כל אחד מהחללים השונים - חדר שינה, סלון שטח מסחרי ועוד.

לבסוף, אדריכלי נוף מופקדים על התאמת סביבתו של הבניין לתנאי השטח ולהעדפות הלקוחות - החל מבחירת סוגי קרקע וצמחייה מתאימים, ועד לבחירה של פתרונות ליצירת צל, עיצוב פרטים במים, אדמה וצמחים, לכדי שילוב מושלם בין אסתטיקה ופרקטיות.

מחפשים מידע על אדריכלים בקריות?

צריכים אדריכלים? כדאי לברר אצל אנשים קרובים אם הם יכולים לתת לכם המלצה על אדריכל מסויים או סטודיו שהם שכרו בעבר.

בחיפושים אחר בעלי מקצוע מתחום האדריכלות, אין דרך טובה יותר להתרשמות על ידי עיון בתיק עבודות. אך אל תסתפקו רק בזה, בקשו גם לראות את העבודה במבנים ושטחים אשר תוכננו ע"י האדריכל.

לבסוף, השתדלו ללכת לפגישה עם רעיונות ברורים ומוגדרים, אולם היו מוכנים גם להתגמש ותנו לאדריכל לבצע את עבודתו במלואה.


 
אודות המחבר

רוצים לשמוע עוד על שיפוצים בבית? מחפשים מחירון שיפוצים מעודכן? בקרו באתר שלנו www.helemtarbut.co.il

המאמר הודפס מאתר portal-asakim.com - אתר מאמרים עסקיים ומקצועיים
http://www.portal-asakim.com/Articles/Article31522.aspx